Перехідний матч УПЛ. Зухвалий ЛНЗ відправив "Інгулець" до ...

ЛНЗ - Інгулець ЛНЗ - Інгулець (Фото:УПЛ)

ЛНЗ вперше зіграє в Українській Прем’єр-лізі

У середу, 14 червня, відбувся ще один перехідний матч за право виступати в УПЛ у сезоні 2023/24. У Черкасах ЛНЗ приймав Інгулець. У напруженій боротьбі ЛНЗ переміг 2:1 і таким чином здобув історичний результат.

Перший поєдинок команди зіграли 10 червня. ЛНЗ та Інгулець обмінялись забитими  м’ячами і розійшлись миром – 1:1.

Склади команд

ЛНЗ: Самойленко, Солдат, Лопирьонок, Муравський, Норенков, Бойко, Хамелюк, Копил, Тищенко, Галенко, Савін.
Запасні: Дубовий, Шеліхов, Долінський, Євдокимов, Насонов, Нехтій, Нич, Полюлях, Синьогуб, Тарасенко, Шестаков.

Інгулець: Паламарчук, Клименко, Кучеренко, Ковальов, Смоляков, Кухарук, Коробенко, Козиренко, Запорожець, Козак, Марусич.
Запасні: Білик, Осипенко, Павлов, Ченбай, Мельничук, Резепов, Кравчук, Сітало, Одарюк, Сидоренко.

Перебіг поєдинку

ЛНЗ повів в рахунку на 17-й хвилині. Гравці Інгульця втратили м’яч перед своїм штрафним майданчиком, чим і скористався Савін, пробивши у нижній кут. Допомогли гравці «Інгульця» забити супернику ще раз. На 30-й хвилині Коробенко зрізав у свої ворота подачу Савіна.

На 6-й хвилині другого тайму Інгулець скоротив різницю в рахунку. Сітало добив м’яч у ворота ЛНЗ після сейва  Самойленка. Команди почали діяти обережніше і більше уваги приділяти захисту власних воріт. Гострих моментів суперники майже не створювали. На 81-й хвилині Самойленко кінчиками пальців перевів на кутовий небезпечний дальній удар гравця «Інгульця». На 88-й хвилині Нич із вигідної позиції пробив вище воріт. На першій компенсованій хвилині господарі залишились у меншості. Тищенко порушив правила у центрі поля і отримав другу жовту картку. Втім скористатися чисельною перевагою «Інгулець» не зміг.

ЛНЗ — Інгулець 2:1 (Савін, 17, Коробенко, 30 (автогол) – Сітало, 51).

Раніше Інформатор розповідав, що Андрій Ярмоленко може підписати контракт з київським «Динамо». Також ми повідомляли про звільнення Юрія Вірта з посади головного тренера «Вереса».

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.