ЛНЗ – Чорноморець – 0:2. Текстова трансляція матчу. LIVE

30 Лип 2023

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 1
Фото Спорт.ua

30.07.2023 15:00 – FT 0 : 2

ЛНЗ – Чорноморець – 0:2. Текстова трансляція матчу Стенограма поєдинку 1 туру Української Прем'єр-ліги
УПЛ

Українська Прем'єр-ліга. 1 тур.

«ЛНЗ» - «Чорноморець» - 0:2

Бойчук (39), Шпорн (65).

Савін (37), Хамелюк (49), Копил (87) - Гучек (29), Шпорн (53), Васильєв (72).

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 2

«ЛНЗ»: Самойленко, Бойко, Ковальов, Лопирьонок, Наумець (Шестаков, 46), Норенков, Прядун, Рибалка (Олійник, 82), Савін (Пасіч, 64), Стасюк, Хамелюк (Копил, 69).

Запас: Пеньков, Насонов, Нич, Тарасенко.

«Чорноморець»: Білик, Єрмаков, Салюк, Путря, Брагару, Васильєв, Гучек (Шторгін, 62), Кузик, Шпорн, Самсон (Хадіда, 83), Бойчук.

Запас: Шевченко, Варакута, Грисьо, Данилюк, Ситников, Ухань.

Арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ).

«Центральний стадіон» (Черкаси).

________________________________________________________

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’

Шестаков навісив, Білик забрав м'яч до рук.

90’

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 3

Шторгін увійшов в штрафний майданчик та впав у боротьбі з суперником. Арбітриня не відреагувала на це.

Компенсовано чотири хвилини.

88’

Знову Кузик на газоні. Цього разу його збив Олійник.

87’

Копил грубо зіграв проти Кузика. Попередження.

86’

Копил увійшов у штрафний майданчик, довго возився з м'ячем, Путря відібрав його.

Ближче до завершення тайму впав темп гри.

83’

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 4

У Чорноморця Хадіда замінив Самсона.

82’

Заміна у складі ЛНЗ. Олійник вийшов на поле замість Рибалки.

80’

Чорноморець створив два напівмоменти протягом хвилини. Завдати акцентованого удару по воротах одесити не змогли.

75’

ЛНЗ провів атаку, м'яч літав штрафним майанчиком, але завдати завершального удару ніхто не зміг.

72’

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 5

Васильєв грубо зіграв проти Бойка. Попередження.

69’

У складі ЛНЗ Копил замінив Хамелюка.

67’

Прядун у штрафному майданчику під тиском суперника пробив у падінні - Білик забрав м'яч до рук.

65’

ГОООООООЛ!

Бойчук з лівого флангу увійшов в штрафний майданчик, закинув м'яч у центр на Шпорна. Легіонур точно пробив головою.

64’

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 6

Після навісу з кутового Білик невпевнено зіграв на виході, Ковальов в один дотик головою пробив, але м'яч полетів слабко та по центру - голкіпер впорався з ударом.

64’

Пасіч замінив Савіна у складі ЛНЗ.

62’

У складі Чорноморця замість Гучека вийшов Шторгін.

61’

Шестаков зробив сильний простріл верхом у штрафний майданчик Білик не влучив по м'ячу, однак гравець ЛНЗ не зміг виграти боротьбу за м'яч, щоб переправити його у порожні ворота.

Чорноморець має невелику перевагу у другому таймі.

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 7

56’

Прядун з правого флангу увійшов в штрафний майданчик, намагався від лицьової лінії віддати пас під удар Хамелюку, але захисник вибив м'яч.

54’

Самсон намагався в один дотик замкнути крос від Єрмакова, але не дотягнувся до м'яча.

53’

Шпорн руками завалив Прядуна. Попередження.

53’

Кузик зробив навісну передачу у штрафний майданчик. Лопирьонок заблокував удар гравця Чорноморця мертів з десяти.

51’

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 8

Шестаков сильно пробив здалеку - Білик правильно обрав позицію та завбрав м'яч.

49’

Відкладена жовта картка для Хамелюка. Влетів в опорну ногу Кузика.

47’

Савін пробив з меж штрафного майданчика - м'яч пролетів поруч з ближнім кутом воріт Білика.

46’

Шестаков правим флангом дійшов до штрафного майданчика, віддав пас на Бойка, але його удар заблокували.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАТО!

Заміна у перерві у складі ЛНЗ. Шестаков замінив Наумця.

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 9
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО

Компенсовано одну хвилину

43’

Васильєв завдав удару здалеку - повз ворота.

Наприкінці першого тайму перевагою заволодів Чорноморець

41’

Самойленко у верховій боротьбі випустив м'яч з рук. Але це сталося не без допомоги з Самсоном, який порушив правила у боротьбі з голкіпером.

39’

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 10
ГООООООООЛ!

Бойчук виграв боротьбу у Наумця та замкнув навісну передачу на дальню штангу від Кузика.

37’

Савін отримав попередження за фол проти Селюка. Влучив по ногах у підкаті.

35’

Самсон пробив метрів з 14-15 - удар вийшов слабким, Самойленко спокійно впіймав м'яч.

Бойко на газоні. Медики надають допомогу.

32’

МОМЕНТ!

Савін прийняв м'яч на лівому фланзі, змістився до центру та сильно пробив - м'яч пролетів над поперечиною!

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 11

31’

Путря з-меж штрафного навісив на Самсона - захисник випередив нігерійця та не дав пробити.

29’

Гучек увійшов у штрафний майданчик, де впав у боротьбі з Наумцем. Романюк не повірила одеситу та продемонструвала йому жовту картку.

27’

МОМЕНТ!

На підборі зіграв Путря, який злету завдав удару. Він вийшов не дуже вдалим, м'яч стрибаючи повільно полетів в бік воріт. Самсон з меж воротарського майданчика намагався переграти Самойленка, але голкіпер продемонстрував чудову реакцію та врятував свою команду.

Половина тайму минула в цікавій боротьбі.

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 12

24’

МОМЕНТ!

Бойко низом віддав передачу метрів на 30-40 на Прядуна, той відпасував ліворуч на Савіна, але Антон з меж штрафного майданчика пробив вище воріт.

22’

МОМЕНТ!

Самсон у штрафному майданчику пройшов чотирьох суперників, залишив м'яч Шпорну, а той пробив поруч зі штангою.

20’

Кузик прийняв м'яч у штрафному майданчику та пробив вище ворітю

19’

Кузик зі штрафного удару зробив навіс, захисник вбив м'яч, на підборі зіграв Брагару, який пробив набагато вище воріт.

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 13

17’

МОМЕНТ!

Бойко після передачі з центру поля отримав м'яч поблизу штрафного майданчика, закрив його корпусом від Шпорна, наблизився до воріт та пробив - м'яч пролетів поруч з дальньою стійкою воріт.

16’

Кузик віддав передачу праворуч на Путрю, той прострілив вздовж воріт - захисник ліквідував небезпеку.

Поки що команди діють на зустрічних курсах. Швидкості доволі високі.

12’

Небезпечно!

Кузик протягнув м'яч по центру майже до штрафного майданчика, відпасував праворуч на Самсона, але нігерійський нападник не був готовий до такого перебігу подій.

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 14

11’

Гравці ЛНЗ провели тривалу атаку. Завершилася вона ударом з-за меж штрафного майданчика. Гравець Чорноморція заблокував його.

9’

Голкіпер Самойленко біля воріт ефектно обіграв Самсона.

6’

Прядун пресингував воротаря Білика та порушив правила.

4’

Рибалка навісив з кутової позначки - верхову боротьбу виграли одесити.

3’

ЛНЗ – Чорноморець - Figure 15

Бойко з правого флангу прострілив у штрафний майданчик - захисник Чорноморця вибив м'яч.

2’

Перший удар в площину воріт. Кузик з дальньої дистанції пробив - Самойленко спокійно забрав м'яч.

1’

Першу атаку намагався організувати ЛНЗ, але ця спроба завершилася втратою м'яча.

МАТЧ РОЗПОЧАТО!

В неділю, 30 липня, відбудеться поєдинок 1 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть черкаський «ЛНЗ» та одеський «Чорноморець». Гра пройде в Черкасах на полі «Центрального стадіону», початок - о 15:00.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі Live в Telegram Sport.ua

Черкаська команда минулого сезону з Першої ліги потрапила в стикові матчі за право грати в Прем'єр-лізі, перемогла в них «Інгулець» і стала дебютантом найвищого футбольного дивізіону нашої країни. «Чорноморець» минулий сезон грав в УПЛ, перше коло провів не надто добре, але навесні набрав хід і досить впевнено оформив право грати в наступному розіграші. Трансферна компанія «ЛНЗ» виглядає солідною, тому подивимось, що буде сильнішим - досвід Одеси чи бажання показати себе Черкас?