Ліга націй. Іспанія на останніх хвилинах вигризла перемогу над ...

Іспанія - Італія Іспанія - Італія (Фото: УЄФА)

Поєдинок пройшов у безкомпромісній боротьбі

На стадіоні "Де Гролс Весте" у місті Енсхеді щойно закінчився другий півфінал Ліги націй. Збірній Іспанії протистояв чинний чемпіон Європи - збірна Італії. Іспанія перемогла 2:1, забивши вирішальний м’яч наприкінці матчу.

Перший тайм

Іспанці відкрили рахунок вже на 3-й хвилині. Піно відібрав м’яч у Бонуччі, увійшов до штрафного майданчика і пробив у правий кут. Збірна Італії відігралась досить швидко. На 10-й хвилині захисник збірної Іспанії Ле Норманн поблизу від своїх воріт рукою перервав чи то удар, чи то простріл Дзаньоло. Пенальті ударом у лівий нижній кут чітко реалізував  Іммобіле. Після такого бурхливого початку гра трохи заспокоїлась. Наступний небезпечний момент виник на 27-й хвилині. Голкіпер збірної Італії парирував потужний удар Морати. Італійці свій шанс отримали на 44-й хвилині, але Толой пробив трохи вище воріт.

Другий тайм

На початку другої половини гри Іспанія активізувалась. Доннарумма відбив удар Меріно, Мората першим був на підборі, але у ворота не влучив. Італійцям вдалося згасити наступальний порив суперника. На 64-й хвилині Сімон завдяки божевільній реакції парирував удар Фраттезі. Час стрімко спливав, а жодній з команд не вдавалось провести вирішальну атаку. На 88-й хвилині Іспанія забила не без частки везіння. Після удару Родріго м’яч рикошетом відскочив до Хоселу і той свій шанс не змарнував.

Іспанія — Італія 2:1 (Піна, 3, Хоселу, 88 – Іммобіле, 11 (з пен.)). Склади команд

Іспанія: Сімон, Навас, Ле Норманн, Лапорт, Альба (ЖК, 45+1), Родрі, Меріно, Родріго, Гаві (ЖК, 57), Піно, Мората (ЖК, 83).
Запасні: Кепа, Рая, Карвахаль, Начо, Субіменді, Руїс, Асенсіо, Каналес, Фаті, Фран, Хоселу, Ольмо.

Італія: Доннарумма, Толой, Бонуччі, Ачербі, Ді Лоренцо, Барелла, Фраттезі, Жоржиньйо, Спинаццола, Дзаньоло (ЖК, 90+3), Іммобіле (ЖК, 38).
Запасні: Мерет, Вікаріо, Дімарко, Дарміан, Верратті, Ретегі, Пеллегріні, К'єза, Крістанте, Ньонто, Распадорі, Буонджорно.

Перемога стала 17-ю для іспанців в особистих протистояннях з італійцями.  11 перемог на рахунку збірної Італії, ще 13 матчів закінчились унічию.

У фіналі Ліги націй, який пройде 18 червня на стадіоні De Kuip, зіграють збірні Іспанії та Хорватії. Інформатор проведе текстовий онлайн-репортаж.

Раніше Інформатор розповідав перебіг першого півфіналу Ліги націй Нідерланди - Хорватія. Також ми повідомляли про перехід Джуда Беллінгема у мадридський Реал.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.