Ліга Націй. Хорватія на жилах вирвала перемогу у Нідерландів в ...

Ліга Націй 1/2 фіналу Матч Нідерланди - Хорватія 2:4 14 червня 2023 року Хорватські вболівальники залишилися задоволеними матчем

Команди подарували глядачам драматичний та напружений матч

У Роттердамі, на стадіоні De Kuip, щойно закінчився неймовірний перший півфінал Ліги Націй, в якому Нідерланди приймали збірну Хорватії. У запеклій, драматичній та завзятій боротьбі перемогли гості. Вони виграли з рахунком 2:4.

Перший тайм

З початку гри команди демонстрували обережний футбол, намагаючись зайвий раз не загострювати події. На 30 хвилину невеличка перевага за володінням м'ячем була на користь Нідерландів - 53% на 47%. І ця перевага втілилась в гол вже на 34 хвилині. "Помаранчеві" провели швидку багатоходову атаку з переводами м'яча з флангу на фланг і Мален, майже з центру карного майданчика, завдав точного удару в правий від Ліваковича кут воріт.

Другий тайм

Хорвати почали дуже активно та затисли хазяїв поля на їхній половині. Тиск призвів до того, що на 53 хвилині Гакпо завалив Модріча в карному майданчику і Крамаріч чітко реалізував пенальті. Хорвати не стали гальмувати и продовжили тиск на ворота Бейлова. На 73 хвилині Иванушець знайшов передачею в центрі карного Пашаліча і той спокійно поцілив у ворота. Що в цей момент робив захист Нідерландів - незрозуміло...

Суддя додав до 2 тайму 6 хвилин і на останніх секундах доданого часу хорвати не змогли винести м'ч з карного майданчику і рахунок зрівняв Ноа Ланг, який вийшов на заміну Думфріса.

Овертайм

Команди розпочали дуже жваво і на 98 хвилині Петковіч (він замінив Шутало) потужно пробив метрів з 30 в правий від голкіпера кут. Так рахунок став 2:3 на користь "клітчастих". На 110 хвилині Ланг з гострого кута бив у порожні ворота хорватів, але не влучив. А розв'язка футбольної драми сталася на 116 хвилині. Захисник Нідерландів Маласіа сфолив в карному майданчику и Лука Модріч реалізував пенальті - 2:4.

Тепер у фіналі Ліги Націй Хорватія зіграє з переможцем пари Іспанія - Італія, матч яких пройде 15 липня на стадіоні "Де Гролс Весте" у місті Енсхеді.

Стартові склади команд були такими:

Нідерланди: Бейлов, ван Дейк (к), Аке, Віффер, Гакпо, Сімонс, Гертрейда, Мален, Коопмейнерс, де Йонг (ЖК,38 хв.), Думфріс.

Хорватія: Лівакович (ЖК, 90 хв.), Шутало, Ковачіч (ЖК,17 хв.), Крамаріч, Модріч (к), Брозовіч (ЖК, 64 хв.), Перішич, Пашаліч (ЖК,24 хв.), Іванушець, Віда, Юрановіч.

Фінал Ліги Націй пройде 18 червня на стадіоні De Kuip. Інформатор проведе текстовий онлайн-репортаж.

Зазначимо, що цей півфінальний матч став лише третім в історії двох команд. 1998 року "клітчасті" з рахунком 2:1 обіграли Нідерланди у матчі за бронзу чемпіонату світу у Франції. А в лютому 2008 року "помаранчеві" розгромили хорватів на їхньому полі з рахунком 3:0. Щоправда, гра була товариською.

Нагадаємо, Інформатор розповідав, що Мессі відмовився їхати на ЧС-2026 до США. Також ми повідомляли, що УЄФА призначив арбітрів на відбірковий матч Євро-2024 Північна Македонія - Україна.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.