Ла Ліга. «Жирона» з Довбиком вирвала перемогу над «Атлетико»

Ла ліга

Футболісти «Жирони» у матчі 19-го туру чемпіонату Іспанії у Ла Лізі перемогли мадридський «Атлетико».

Гра на «Естадіо Мунісіпаль де Монтіліві» у Жироні завершилася на користь «Жирони» із результатом 4:3 (3:2), передає Укрінформ.

Нападник господарів Валері відкрив рахунок на 2-й хвилині зустрічі після пасу хавбека Пабло Торре. Паритет відновив Альваро Мората, якому на 14-й хвилині асистував Антуан Грізманн. До перерви також відзначилися Савіо (26) і Дейлі Блінд після асисту українського форварда Артема Довбика на 39-й хвилині - у «біло-червоних» та Альваро Мората (45+1) - у складі мадридців.

У другому таймі Альваро Мората оформив хет-трик на 54-й хвилині, а остаточну крапку у матчі поставив хавбек каталонців Іван Мартін (90+1).

Український вінгер «біло-червоних» Віктор Циганков не грав через травму.

На вершині турнірної таблиці Ла Ліги залишаються мадридський «Реал» (48 очок) та «Жирона» (48), третім йде «Атлетико» (38). Четверту позицію займає «Барселона» (38 очок після 18-ти матчів), яку 4 січня приймає середняк першості «Лас-Пальмас».