Кубок України. “Карпати” – “Чорноморець” – 3:0

22 днi тому
Кубок України

У середу, 21 серпня, львівські “Карпати” у Третьому попередньому етапі Кубку України зустрілись з одеським “Чорноморцем”. Поєдинок завершився перемогою “зелено-білих” з рахунком 3:0.

Кубок України. Сезон 2024/2025. Третій попередній етап.

“Карпати” (Львів) – “Чорноморець” (Одеса)

21 серпня, 18:00. м. Львів, стадіон "Україна".

Арбітр – Назарій Дьордь (Ужгород)

Асистенти: Ігор Дебенко (Івано-Франківськ) та Денис Сердюк (Полтава)

Четвертий арбітр – Роман Блавацький (Львів)

Спостерігач арбітражу – Микола Левко (Чернівці)

“Карпати”: Кемкін, Саків, Бабогло (Педрозу, 46), Адамюк, Клименко (Мірошніченко, 76), Альварес, Кузик (к) (Чачуа, 60), Шах (Тлумак Ю., 58), Очеретько, Стеніо, Устименко (Костенко, 60).

Запасні: Кінарейкін, Підлепенець, Іґор Невес, Рябов, Векляк, Полегенько, Мельниченко.

Головний тренер – Владислав Лупашко.

Чорноморець”: Вічний, Кисіль, Лотоцький (Удод, 55), Савченко, Гомес, Васильєв (к), Хромей (Яновіч, 46), Калин (Каптенко, 62), Нето, Пшеничнюк (Григорчук, 86), Попов.

Запасні: Пірожок, Ходак, Алієв.

Головний тренер – Олександр Бабич.

Голи: Очеретько, 34, Кузик, 43, Чачуа, 75.

Попередження: Васильєв, 21.

Нереалізовані моменти “Карпат”

Вже на початку зустрічі капітан карпатівців Орест Кузик заробив штрафний, який взявся виконувати Тарас Саків. Латераль львів’ян пробив потужно, проте його удару забракло точності. На 8-й хвилині поєдинку Денис Устименко віддав на Кузика, а Орест пройшов до лінії штрафного майданчика та пробив – Ян Вічний нівелював загрозу.

“Зелено-білі” продовжували володіти ініціативою та проводити власні позиційні атаки. На 12-й хвилині Пабло Альварес виконав кутовий з правого флангу у воротарський майданчик, а Вічний невпевнено зіграв на виході. Олег Очеретько намагався змусити голкіпера відпустити м’яч, але Ян вчасно виправив свою помилку, прибравши м’яч до рук. Після цього львів’яни виконали ще кілька кутових, проте бажаною небезпекою вони не закінчились.

Голи Кузика та Очеретька

На 22-й хвилині Очеретько намагався застати голкіпера зненацька і пробив з дальньої дистанції – над поперечкою. Пізніше гра заспокоїлася, а “Карпати” провели кілька позиційних атак за участю Очеретька, Кузика та Устименка.

Постійний тиск від “левів” конвертувався у результат на 34-й хвилині. Владислав Клименко віддав на хід Кузику, а Орест відпасував на Очеретька. Олег першим дотиком обробив м’яч, а другим прицільно пробив у ближній кут – 1:0. До слова, новачок львів’ян відзначився забитим голом у другому матчі поспіль.

Підопічні Владислава Лупашка не зупинились на досягнутому і вже на 43-й хвилині забили вдруге. Артур Шах навісив з кутового, а Владислав Бабогло, який перебував без опіки на дальній стійці, пробив у дотик. Після рикошету від Олександра Васильєва м’яч відлетів до Кузика, який розстріляв ворота з близької відстані – 2:0. Карпатівці могли робити рахунок розгромним ще до перерви. Навіс Стеніо у власні ворота ледь не зрізав Роман Савченко, проте одеситів врятувала стійка.

Постріл Устименка, моменти Костенка

По перерві малюнок гри не змінився. “Карпати” володіли м’ячем, а “Чорноморець” зустрічав суперника на своїй половині поля. На 48-й хвилині Устименко підхопив м’яч та потужно пробив здалеку – повз ворота. Ян Костенко міг записувати до свого активу гол одразу після виходу на заміну. Хавбек на 62-й хвилині прорвався до штрафного майданчика та пробив, проте Вічний зіграв надійно. Минула хвилина і Стеніо пройшов флангом та намагався прострілити на вільних партнерів, однак Ярослав Кисіль вибив м’яч на кутовий.

На 65-й хвилині Амбросій Чачуа, після подачі Саківа, скинув головою на Костенка, а Ян в ефектному стрибку через себе пробив – м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки. “Чорноморець” вперше загрожував воротам Олександра Кемкіна на 68-й хвилині. Васильєв намагався відзначитись зі штрафного, проте удар в капітана одеситів вийшов невлучним. “Леви” відповіли моментом Володимира Адамюка, який бив головою після навісу Саківа, втім захисник не влучив у ворота.

Сейв Кемкіна та гол Чачуа

Кемкін більшість ігрового часу перебував без роботи, однак на 70-й хвилині голкіпер продемонстрував свою майстерність, відбивши постріл Олександра Пшеничнюка. На 75-й хвилині Костенко виграв верхове єдиноборство та віддав на Чачуа. Амбросій перебував в оточенні кількох опонентів, проте завдяки яскравим індивідуальним діям хавбек вийшов на ударну позицію та покотив повз Вічного – 3:0.

На 79-й хвилині Костенко вийшов віч-на-віч з голкіпером одеситів, але обіграти Вічного хавбеку “зелено-білих” не вдалося. У кінцівці матчу “леви” володіли м’ячем та контролювали ситуацію.

Наступний матч

У наступному турі УПЛ “зелено-білі” зіграють проти черкаського “ЛНЗ” на виїзді. Матч відбудеться у понеділок, 26-го серпня. Початок гри о 13:00.