Кубок України: Долаємо «Рух». Крокуємо далі

Кубок України

Вівторок, 26.09.2023,  стадіон ім. Б. Маркевича (Винники, Львів), матч 1/8 фіналу Кубка України «Рух» — «Олександрія». Початок о 15:00.

«Рух» — «Олександрія» 0:1 (0:1)

Арбітр: Дмитро Панчишин (Харків)

Асистенти: Максим Чос (Київська обл.), Сергій Дарійчук (Чернівецька обл.)

4-ий арбітр: Сергій Задиран (Київська обл.)

Спостерігач арбітражу: Євген Арановський (Хмельницький)

Делегат УАФ: Ярослав Дерев'янко (Дніпро)

«Рух»: Ледвій, Альваренга, Холод, Слюбик, Лях, Сапуга (к), Квасниця, Притула (Пастух, 57’), Мисик (О. Федор, 74’), Плюмен (Таллес, 88’), Теслюк (Климчук, 57’)

Запасні: Паньків, Роман, Довгий, Підгурський, Руніч

Головний тренер: Віталій Пономарьов

«Олександрія»: Єрмаков, Савченко, Сігеєв, Калітвінцев (к), Шулянський (Джевані,86’), Андрейчук (Ковалець, 66’), Білошевський (Кравченко,19’), Скорко, Мартинюк, Смирний, Шостак (Кулаковський, 66’)

Запасні: Долгий, Микитишин, Ернандес, Ващенко, Безерра.

Головний тренер: Руслан Ротань

Попередження: Притула, 45+1’, Мисик, 70’

Гол: Сапуга, 90+4’ (автогол)

Матчем у Винниках «Олександрія» розпочала свій кубковий шлях, буквально вирвавши перемогу у львівського «Руху» на останніх секундах зустрічі.

Це був непростий поєдинок для містян: практично весь ігровий час на полі домінували господарі, постійно перевіряючи на міць нашого кіпера Георгія Єрмакова, для якого цей матч став дебютним за кольори нашої команди основи. І цей екзамен Георгій пройшов успішно, неодноразово рятуючи команду в найскладніших ситуаціях.

Щодо подій на полі, то перші 10 хвилин ініціатива була на боці підопічних Руслана Ротаня. Вже на 3 хвилині ми завдали першого удару: Артем Шулянський з флангу пробив вище воріт.

Потім, поступово ініціатива перейшла до футболістів «Руху». При цьому ми не відсиджувалися у власному штрафному майданчику, турбуючи суперника швидкими контратаками.

На 15-й хвилині знову активний Артем потужно пробив, але, на заваді став гравець захисту, перевівши шкіряного на кутовий.

На 21-й хвилині перший небезпечний момент виник і біля наших воріт: Теслюк пробив низом у дальній кут, м'ячпройшов поруч зі стійкою.

За мить Сапуга спробував пробити низом. Георгій Єрмаков все бачив, ліквідувавши загрозу.

На 37-й хвилині містяни мали першу хорошу нагоду відкрити рахунок в цій зустрічі: стрімка контратака, Олександр Мартинюк робить передачу флангом у штрафний майданчик, Євгеній Смирний з близької відстані намагався проштовхнути м’яч у ворота, але, не зумів як слід підлаштуватися під удар, чим скористався кіпер «Руху».

За кілька хвилин чергова стрімка контратака. Артем Шулянський робить передачу на хід Андрію Андрейчуку. Наш нападник, випередивши захисника, пробив по діагоналі у дальній нижній кут від воротаря, і лише стійка врятувала львів’ян від гола.

На початку другого тайму героєм епізоду знову стає наш дебютант – кіпер Єрмаков. Після потужного удару Мисика, він надійно грає у своїй воротарській зоні.

На 56-й, після стандарту у виконанні гравців «Руху», знову Георгій рятує команду.

Найнебезпечнішими стали останні хвилини другого тайму. Було схоже, що львів’яни всіма силами намагалися не переводити гру в овертайми, намагаючись дотиснути наш захист. На 88 хвилині Квасниця увірвавшись до штрафного майданчику містян, спробував пробити. Але, йому на заваді став Олександр Мартинюк, перевівши м’яч на кутовий.

А за мить хороший момент створили й наші гравці. Джевані, відірвавшись від захисників, віддав пас на вільного Артема Кулаковського. Той, майже з лінії штрафного майданчика, пробив низом у ближній кут. Шкіряний пройшов в декількох сантиметрів від стійки.

Вже в компенсований час героєм матчу стає Владислав Калітвінцев. З першої спроби пробити в ігровому моменті йому цього не вдалося зробити: вдало відіграв захисник, заблокувавши м’яч корпусом. А з другої, на останніх валідольних секундах, Влад вдало виконав стандарт у штрафний майданчик футболістів «Руху». Капітан львів’ян Сапуга, намагаючись бути першим на м’ячі, переправив м’яч під поперечину у власні ворота. Автогол, який зняв всі питання щодо першої команди, яка потрапила до ¼ фіналу Кубка України.

Фортуна сьогодні посміхнулася містянам. Дякуємо нашим футболістам за наполегливість і самовіддачу. Ви проявили характер і справжні бійцівські якості. Так тримати. Крокуємо далі. Чекаємо на суперника…