10 годин тому
Кривбас – Олександрія

У 8 турі УПЛ «Кривбас» приймав одного з сенсаційних лідерів сезону – «Олександрію».

На сьогоднішній поєдинок червоно-білі вийшли у футболках із зображенням ультрас Клубу Данила «Рижого» Настича, який віддав життя, боронячи Україну. Криворіжець активно підтримував «Кривбас», згодом став волонтером, а навесні 2024-го вступив до лав 3-ої Окремої штурмової бригади. Данилові назавжди залишиться 21 рік… Вічна пам’ять і слава Герою!

Перший символічний удар в матчі зробив фанат ФК «Кривбас» з 2008 року, колектив Jolly Gang, бієць, який встав на захист України ще в 2015 році, з початку повномасштабного вторгнення рашистів пройшов всю кампанію оборони Маріуполя – Антон Федоров.

Перший тайм

У стартовому складі криворіжців вперше в сезоні на поле вийшов Аморозо, який склав пару опорників разом з Бізіманою. Щодо Бізі, то він також вперше з перших хвилин одягнув капітанську повʼязку. Гру активніше розпочали господарі. Один тільки Соса протягом хвилини в дебюті міг забивати двічі. Спочатку Даніель не реалізував вихід майже віч-на-віч, а потім після його потужного удару під поперечину Єрмаков перевів мʼяча на кутовий.

Суперник відповів двома ударами від Ковальця. Зі стандарту сфера пролетіла над воротам, а згодом вже реально виручив Кліщук після небезпечного пострілу. Після чого пішла гра без моментів. «Кривбас» продовжував володіти відчутною перевагою. Наприкінці тайму ще два моменти у гоподарів, і знову міг і повинен був забивати Соса.

Захисник вибив мʼяча вже з порожніх воріт у першому епізоді. В другому – знову на висоті був Єрмаков. А от олександрійцям пощастило реалізувати свій перший реальний момент. Після подачі зліва Філіппов виграв другий поверх та впритул розстріляв ворота – 0:1.

Другий тайм

Криворіжці пішли в атаку з перших хвилин другої половини, але захист суперника тримався. Соса, на жаль, продовжував транжирити хороші можливості. На 64 хвилині мʼяч відскочив до нашого нападника у штрафному, але той вгатив у воротаря. Згодом непогано приклався з середньої дистанції Луньов – і знову Єрмаков врятував «Олександрію».

Наступ на ворота суперника не зупинявся ні на хвилину. Юрій Вернидуб провів ряд замін: вперше з квітня на поле вийшов Іліч. Наша команда буквально не випускала суперника з його половини поля, але, на жаль, забити бодай гол не вдалось. Поступаємось 0:1.

28 вересня 2024 року. Чемпіонат України 2024\2025. VBET Ліга. 8 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». 13:00. +28 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) - ФК «Олександрія» (Олександрія, Кіровогр. обл.) - 0:1 (0:1)

Арбітр: Олексій Деревінський (Хмельницький).

Асистенти арбітра: Семен Шлончак (Черкаси), Олександр Корнійко (Миргород).

Четвертий арбітр: Олег Когут (Тернопіль).

Спостерігач арбітражу: Костянтин Труханов (Харків).

Делегат УАФ: Михайло Калита (Миколаїв).

Офіцер безпеки: Микола Пихтін (Миколаїв).

Арбітр ВАА: Володимир Новохатній (Черкаси).

Асистент ВАА: Сергій Приступа (Черкаська область).

Спостерігач ВАА: Олександр Войтюк (Запоріжжя).

Гол: Олександр Філіппов, 45+2.

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук - 25. Рафаель Бандейра, 3. Олександр Романчук, 15. Олександр Драмбаєв, 21. Денис Кузик - 8. Джихад Бізімана (к), 27. Маттео Аморозо (23. Хрвоє Іліч, 74), 97. Жан По (94. Максим Задерака, 63), 14. Максим Луньов (11. Єгор Твердохліб, 75), 20. Артур Микитишин (7. Андрій Понєдєльнік, 83) - 9. Даніель Соса.

Запасні: 1. Богдан Хома, 30. Володимир Маханьков, 66. Бакарі Конате, 64. Ярослав Шевченко, 59. Ілля Каплунов, 22. Юрій Вакулко.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

«Олександрія» (Олександрія): 44. Георгій Єрмаков, 4. Микита Кравченко, 5. Іван Калюжний, 6. Кирило Ковалець (к), 9. Олександр Філіппов, 23. Джевані (59. Артем Козак, 60), 24. Олександр Мартинюк (22. Даніл Скорко, 86), 26. Кампос, 31. Артем Шабанов, 33. Безерра (88. Владислав Погорілий, 86), 55. Євгеній Смирний (15. Дмитро Мишньов, 60).

Запасні: 72. Назар Макаренко, 8. Денис Костишин, 18. Сергій Логінов, 20. Данііл Ващенко, 21. Олександр Бєляєв, 30. Юрій Копина, 71. Денис Шостак, 77. Микита Шевченко.

Головний тренер: Руслан Ротань.

Попередження: Джихад Бізімана, 22. Артур Микитишин, 34. Рафаель Бандейра, 90+3 - Іван Калюжний, 19. Євгеній Смирний, 50.