"Кривбас" - "Металіст 1925" 3:0

15 днів тому
Кривбас – Металіст 1925

Сьогодні у 26 турі УПЛ «Кривбас» в рідних стінах зустрічався з «Металістом 1925», який після вчорашньої перемоги «Миная» опустився на останню сходинку. На вістрі з перших хвилин вийшов Микитишин, якого вже раніше пробували на цій позиції.

Початок гри повністю залишився за господарями, які створили достатньо велику кількість моментів, та забили швидкий гол на 5 хвилині. Бандейра з правого флангу віддав у карний майданчик на Задераку, який встиг обробити мʼяча та пробити у ближній кут – 1:0! Сантіні після кутового пробивав по воротам з другого поверху, але мʼяч буквально з лінії воріт вибив Овусу.

Згодом Микитишин увірвався до штрафного та потужно стріляв – Мозіль не без проблем відвів загрозу. Через хвилину момент у Задераки – трохи неточний удар. «Кривбас» вів гру, а от гості сподівались виключно на контратаки. Щоправда, їх випади було вкрай рідкими. А от криворіжці могли забивати знову: в середині тайму Луньов після класної комбінації розстрілював ворота, але влучив у стійку.

«Металіст 1925» зміг відповісти тільки під кінець тайму, коли здалеку Обінайя – Маханьков відбив мʼяча кулаками. Й тут же неприємний постріл Юсова після нашої обрізки – над воротами. Але ми майже одразу заспокоїли гру другим голом! Кузик виконав ідеальну подачу справа, а Микитишин замкнув дальню стійку – 2:0!

Але і це було ще не все. Дібанго промчав флангом на 43 хвилині та низом віддав у карний майданчик, звідки Луньов не залишив шансів Мозілю – 3:0! Другий тайм розпочався з атак «Кривбасу», який і не думав зупинятись. Моменти Кузика, Хомченовського, Задераки, а пізніше і Микитишина, який не влучив із вбивчої позиції… Харківʼяни розуміли, що матч вже програшний, тому психологічно їм було дуже важко – попереду взагалі нічого не виходило.

Вернидуб провів ряд замін, свій шанс після перерви отримали багато хто з лави запасних. Другу половину другого тайму команди відверто догравали, але перевага червоно-білих все ж відчувалась. Активно включились у гру Кожушко, По. Відзначимо також і поверення на поле Бескоровайного. Наша команда здобуває впевнену перемогу та не виключається з боротьби за місце в Лізі Чемпіонів. Браво, командо!

28 квітня 2024 року. Чемпіонат України-2023/2024. VBET Ліга. 26 тур. Кривий Ріг. Стадіон «Гірник». +18 градусів.

«Кривбас» (Кривий Ріг) – «Металіст 1925» (Харків) – 3:0 (3:0)

Арбітр: Олександр Шандор (Львів).

Асистенти арбітра: Руслан Єрмоленко (Чернігів), Тарас Клименко (Хмельницький).

Четвертий арбітр: Крістіна Козорог (Київська область).

Спостерігач арбітражу: Дмитро Кутаков (Київська область).

Делегат УАФ: Олександр Нечипоренко (Харків).

Асистент делегата УАФ: Олег Базай (Запоріжжя).

Арбітр ВАА: Роман Блавацький (Львів).

Асистент ВАА: Сергій Приступа (Черкаська область).

Спостерігач ВАА: Сергій Лисенчук (Київська область).

Голи: Максим Задерака (Рафаель Бандейра), 5 (1:0). Артур Микитишин (Денис Кузик), 37 (2:0). Максим Луньов (Іван Дібанго), 43 (3:0).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 30. Володимир Маханьков - 25. Рафаель Бандейра (7. Андрій Понєдєльнік, 70), 39. Натанаель Сантіні, 5. Тимур Стецьков (13. Данило Бескоровайний, 71), 55. Іван Дібанго – 8. Джихад Бізімана, 10. Дмитро Хомченовський, 21. Денис Кузик (97. Жан По, 78), 14. Максим Луньов (47. Єгор Твердохліб, 78), 94. Максим Задерака – 20. Артур Микитишин (78. Олег Кожушко, 64).

Запасні: 43. Ігор Омельченко, 11. Микита Татарков, 99. Віктор Блізніченко, 2. Вʼячеслав Рябов, 9. Даніель Соса, 86. Конаду Ядом, 27. Роман Дебелко.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

«Металіст 1925» (Харків): 37. Олег Мозіль, 2. Дмитро Капінус, 14. Дмитро Юсов, 19. Денис Гармаш, 24. Фрімпонг Овусу (9. Андрій Борячук, 79), 29. Максим Жичиков (30. Микита Безуглий, 38), 32. Максим Імереков (к), 40. Самуель Обінайя (6. Бека Вачіберадзе, 72), 74. Марʼян Фарина, 80. Владлен Юрченко, 97. Олексій Сидоров (21. Костянтин Бичек, 79).

Запасні: 23. Ярослав Проценко, 1. Денис Сидоренко, 17. Ігор Курило, 20. Вадим Червак, 16. Олександр Смітюх, 7. Арі Моура.

Головний тренер: Віктор Скрипник.

Попередження: Максим Жичиков, 27. Максим Імереков, 55. Дмитро Капінус, 89.