"Кривбас" - "Бетіс" 0:2

21 день тому
Кривбас Бетіс

«Кривбас» дебютував в Лізі Конференцій. Сьогодні наша команда в першому матчі плей-офф зустрічалась з іспанським «Бетісом». Поєдинок трохи активніше розпочав суперник. «Бетіс» контролював мʼяча та атакував флангами. Але перший момент створили криворіжці.

Після атаки зліва мʼяч відскочив у штрафний на Сосу, але його потенційно небезпечний удар заблокували захисники. Іспанці відповіли більш гостро вже за хвилину. Бізімана відпустив від себе мʼяча у власному карному майданчику - Фекір тут же пробивав, але Кліщук врятував «Кривбас»! Суперник дуже багато контролював шкіряного, і, після втрат тут же включав активний пресинг.

На 13 хвилині «Бетісу» все ж вдався швидкий гол. Альтіміра без перешкод зі сторони Бізімани пробивав з середньої дистанції - Кліщук відбив мʼяча перед собою, і не встигли за добиванням Авіли - 0:1. У подальшому було важко, іспанці продовжували вести гру. Неприємно стріляв здалеку Альтіміра – поруч зі стійкою. Гру вдалось вирівняти ближче до середину тайму.

Червоно-білі почали додавати попереду, провели чергу непоганих атак. Хороший момент був у Прінса, але він, отримавши мʼяча у штрафному, замешкався з ударом та гольовий епізод було втрачено. Небезпечно було після флангових передач Дібанго - «Бетіс» відбився. Кінцівка тайму залишилась за гостями, які, таке враження, увімкнули резерви.

Гостро пробивав все той же Еззальзулі - Кліщук забрав мʼяча. Пізніше стріляв Фекір - заблокували. Неприємно прострілював автор першого голу Авіла - на щастя, снаряд не дійшов до адресата. Другий тайм «Кривбас» розпочав дуже активно: декілька швидких випадів, але без потрібного завершення. На 50 хвилині низом приклався Стецьков - повз ворота. «Бетіс» відповів ударом в площину від Родрі - Кліщук на місці.

На 58 хвилині Кузик класно поборовся у відборі, пройшов до воріт та пробивав на виконання, але мʼяч прилетів до рук Сілві. За чотири хвилини іспанцям вдалась швидка контратака правим флангом: Родрі легко обіграв Стецькова у штрафному, та точно пробив у дальній кут – 0:2. Після цього гра пішла в центрі поля. «Бетіс» грав за рахунком, не поспішаючи вперед. «Кривбас» йшов вперед, але іспанці впевнено діяли у захисті.

Вийшов на заміну По. Після його удару згодом мʼяч просвистів набагато вище воріт. Пізніше мав шанс пробити у карному майданчику Дібанго, після передачі того ж По, але Іван підслизнувся та удар не вдався. Суперник відповів не менш гостро: Рока зі стандарту ледь не забив у ближній кут - Кліщук знову врятував. На жаль, поступаємось у першому матчі.

22 серпня 2024 року. Ліга Конференцій 2024\2025. Плей-офф. Перший матч. Кошице, Словаччина. Стадіон «Кошицька Футбалова Арена». 21:00 (за київським часом). +22 градуси.

«Кривбас» (Кривий Ріг, Україна) - «Бетіс» (Севілья, Іспанія) 0:2 (0:1)

Арбітр: Арда Кардешлер (Туреччина).

Асистенти арбітра: Мехмет Туграл, Деніз Чанер Озарал (обидва - Туреччина).

Четвертий арбітр: Зорбай Кючюк (Туреччина).

Відеоасистент арбітра: Мустафа Ілкер Чоскун (Туреччина).

Помічник відеоасистента: Онур Озутопрак (Туреччина).

Голи: Езекʼєль Авіла, 13 (0:1). Родрі, 62 (0:2).

«Кривбас» (Кривий Ріг): 33. Андрій Кліщук - 25. Рафаель Бандейра, 3. Олександр Романчук, 5. Тимур Стецьков (15. Олександр Драмбаєв, 66), 55. Іван Дібанго - 8. Джихад Бізімана, 22. Юрій Вакулко (к) (78. Олег Кожушко, 78), 21. Денис Кузик, 14. Максим Луньов (20. Артур Микитишин, 46), 9. Даніель Соса (97. Жан По, 46) - 80. Прінс Аду (11. Єгор Твердохліб, 70).

Запасні: 1. Богдан Хома, 30. Володимир Маханьков, 10. Дмитро Хомченовський, 7. Андрій Понєдєльнік, 27. Маттео Аморозо, 66. Бакарі Конате.

Головний тренер: Юрій Вернидуб.

«Бетіс» (Севілья): 1. Руй Сілва - 2. Ектор Бельєрін, 3. Дієго Льоренте, 6. Натан, 15. Роман Перро (12. Рікардо Родрігес, 73) - 4. Джонні Кардозо (21. Марк Рока, 63), 16. Серхіо Альтіміра (14. Вільям Карвалью, 86), 17. Родрі, 8. Набіль Фекір (к) (19. Ікер Лосада, 63), 10. Абде Еззальзулі - 9. Езекʼєль Авіла (38. Ассане Діао, 63).

Запасні: 13. Адріан, 25. Франсіско Вьєтес, 5. Марк Бартра, 7. Хуанмі, 18. Пабло Форнальс, 23. Юссуф Сабалі, 24. Айтор Руїбаль.