Кривбас — Бетіс 0:1. ОНЛАЙН

21 день тому

Криворізький Кривбас програв іспанському Бетісу в першому матчі плейоф кваліфікації Ліги конференцій УЄФА.

Поєдинок відбувся на стадіоні "Кошицька футбольна арена" у словацькому Кошице.

Склади команд:

Кривбас: Кліщук, Соса, Романчук, Стецьков, Бандейра, Дібанго, Бізімана, Вакулко (к), Кузик, Луньов, Аду

Бетіс: Руї, Бельєрін, Льоренте, Натан, Перро, Джонні, Альтіміра, Фекір, Родрі, Абде, Чімі

Матч завершено! Кривбас поступається в першій грі, але ще матиме шанс на камбек у поєдинку-відповіді.

90'

Три хвилини додав арбітр до основного часу.

87'

Остання заміна в складі Бетіса: замість Альтіміра на поле вийшов Карвалью.

85'

Бетіс після кутового дуже небезпечний момент створив, але вдалося захиснику розрядити пожежу в карному майданчику.

83'

Третя заміна в Кривбаса: замість Вакулко на поле вийшов Кожушко.

80'

Дібанго знову прострілює, але ніхто не відгукнувся на цей пас.

76'

Також заміна в складі Бетіса: замість Перро на поле вийшов Родрігес.

73'

Заміна від Юрія Вернидуба: замість Аду на поле вийшов Твердохліб.

71'

Бетіс виконував подачу з кутового, головою вибиває м'яч Романчук.

69'

Лосада виконував простріл, захисники знову відбиваються.

67'

Заміна в складі Кривбаса: замість Стецькова на поле вийшов Драмбаєв.

64'

Потрійна заміна в складі Бетіса: замість Авіли, Джонні та Фекіра на поле вийшли Діао, Рока та Лосада.

61'

Гол, 2:0 на табло. Родрі класно пробив з-за меж штрафного майданчика і влучив класно в лівий кут.

59'

Альтіміра задалеко відпустив м'яч і захисники розряджають обстановку.

56'

Фекір грубо зіграв у боротьбі за м'яч, штрафний призначає арбітр.

54'

Бельєрін прострілював тепер у карний майданчик, знову доводиться відбиватися Кривбасу.

52'

Перро виконував навіс, захисника Кривбаса вибивають м'яч.

49'

Стецьков пробивав по воротах, біля лівої стійки пройшов м'яч.

47'

Без замін по перерві обійшлися тренери.

Завершується перша половина гри, на жаль, підопічні Юрія Вернидуба програють, однак ще є 45 хвилин, щоб виправити ситуацію.

45'

Одну хвилину додав арбітр до першої половини гри.

43'

Фекір відмахнувся від суперника, але суддя обмежився усним попередженням

41'

Кліщук на Вакулка вибивав, але той не зміг зачепитися за м'яч і Бетіс швидко перейшов до позиційної атаки.

38'

Фекір дуже активний в першому таймі і знову він на вістрі атаки шукав партнера в центрі карного майданчика, але ніхто не відгукнувся на цей пас.

35'

Родрі пробив з дальньої дистанції, але Кліщук без проблем забрав м'яч у руки.

32'

Еззальзулі грубо зіграв у центрі поля за що отримав жовту картку.

29'

Фекір виконав невдалий простріл у штрафний майданчик, контролює ситуацію Бетіс.

26'

Альтіміра занадто активно намагався в пресингу відібрати м'яч і порушив правила.

23'

Бандейра простірлював у карний майданчик, захисника Бетіса відбиваються.

20'

Дібанго виконував подачу, однак Бетіс знову відбивається. Наразі саме від Івана вся небезпека йде.

17'

Родрі виконував навіс з кутового, вибивають м'яч номінальні господарі.

15'

Перро намагався виконати закидання за спини захисниками, однак гравці Кривбаса перехоплюють м'яч.

13'

Гол! Забиває Бетіс. Чімі Авіла впевнено зіграв на добиванні та відкрив рахунок у матчі.

12'

Стецьков збив суперника в центрі поля, стандарт для Бетіса.

10'

Бельєрін виконував простріл, але вийшло невдало. М'яч у Кривбаса.

9'

Фекір пробивав після прострілу, але блокують захисники цей удар.

7'

Соса пробивав по воротах, однак не вийшло акцентований удар нанести.

5'

Альтіміра грубо зіграв, арбітр обмежився усним попередженням

3'

Дібанго навіс виконував, Бетіс відбивається.

Команди виходять на поле!

Нагадаємо, що криворіжці поступилися в обох матчах відбіркового етапу Ліги Європи та вилетіли до Ліги конференцій. "Червоно-біло-чорні" програли чеській Вікторії в обох дуелях (1:2, 0:1).

Напередодні підопічні Юрія Вернидуба здобули перемогу над Вересом у чемпіонаті України (2:0).