"Шахтар" здобув вольову перемогу над "Колосом" і зміцнив ...

Колос – Шахтар

"Гірники" зуміли переламати перебіг гри в другому таймі.

"Шахтар" обіграв "Колос" у матчі 23-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок у Ковалівці закінчився з рахунком 1:3.

Перший тайм залишився за господарями поля. Гол Павла Оріховського на 13-й хвилині дозволив "Колосу" піти на перерву в ролі лідера.

Павло Оріховський шокує Шахтар – Колос повів у рахунку #Football #UPL #Goals pic.twitter.com/5XubBkesGt

— Телеканал Setanta Sports Ukraine (@SetantaUkraine) April 28, 2023

Однак у другій половині зустрічі команда Ігоря Йовічевича оформила камбек. Спочатку на 47-й хвилині рахунок зрівняв Артем Бондаренко, реалізувавши пенальті.

А ще через п'ять хвилин Бондаренко віддав асист, а Лассіна Траоре вивів "помаранчево-чорних" уперед.

Донецький Шахтар досить швидко виходить вперед у матчі з Колосом в 2-му таймі - 2:1 ⚽⚽#Football #UPL #Goals pic.twitter.com/AYDV8uDoy7

Крапку в грі на 80-й хвилині поставив новачок "гірників" Кевін Келсі, який просто перед цим вийшов на заміну.

Третій гол донецького Шахтаря у ворота Колоса #Football #UPL #Goals pic.twitter.com/Ao6KmfmvdF

"Шахтар" (56 очок) продовжує посідати перше місце в УПЛ, випереджаючи "Дніпро-1" на 8 балів. Щоправда, дніпряни провели на дві гри менше. "Колос" (30 пунктів) йде на 6-й позиції.

У наступному турі "гірники" 3 травня зіграють із "Минаєм", а ковалівці того ж дня зустрінуться з "Чорноморцем".

"Верес" у "перестрілці" подужав найгіршу команду УПЛ та перервав свою антирекордну серію (відео)