Прем'єр-Ліга. “Карпати” – “Полісся” – 1:3

4 години тому
Карпати – Полісся

У суботу, 28 вересня, “зелено-білі” приймали вдома житомирське “Полісся” і поступились з рахунком 1:3.

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 8 тур

“Карпати” (Львів) – “Полісся” (Житомир) – 1:3

28 вересня, 18:00. Львів, стадіон "Україна".

Арбітр – Денис Резніков (Кам’янське)

Асистенти – Володимир Висоцький (Запоріжжя) та Ігор Дебенко (Івано-Франківськ)

Четвертий арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область)

Спостерігач арбітражу – Василь Мельничук (Сімферополь)

Арбітр VAR – Денис Шурман (Київська область)

Асистент арбітра VAR – Руслан Єрмоленко (Чернігів)

Спостерігач арбітражу VAR – Євген Арановський (Хмельницький)

“Карпати”: Кемкін, Саків (Полегенько, 63), Бабогло, Жан Педрозу, Мірошніченко, Альварес, Підлепенець (Костенко, 46), Чачуа, Бруніньйо (Шах, 63), Очеретько (Клименко, 86), Іґор Невес (Устименко, 80).

Запасні: Кінарейкін, Домчак, Векляк, Рябов, Кузик, Тлумак Ю.

Головний тренер – Владислав Лупашко

“Полісся”: Волинець, Михайліченко, Смоляков, Чоботенко, Віале, Мельниченко, Крушинський (Таллес 46), Мустафаєв (Кушніренко, 56), Гуцуляк (Йока, 89), Назаренко (Лєднєв, 72), Луіфер (Пайшао, 56).

Запасні: Кудрик, Поспєлов, Брістріч, Шастал, Майсурадзе, Тейлор, Матіч.

Головний тренер – Імад Ашур

Голи: Крушинський, 18, Гуцуляк, 45+1, Назаренко, 70 – Мірошніченко, 19.

Попередження: Крушинський, 25.

Обмін голами і пізній м'яч Гуцуляка

Поєдинок розпочався доволі активно, а команди відразу обмінялись “стандартами”. Карпатівці виконали штрафний удар, після якого житомиряни вибили м’яч та ліквідували загрозу. Гості відповіли кутовим, який теж не завершився ударом по воротах. Після цього львів’яни виконали ще один штрафний та корнер. Однак вони також не несли значної загрози воротам “Полісся”.

Зате на 18-й хвилині затяжна атака гостей виявилася результативною. Олексій Гуцуляк навісив з правого флангу, а Борис Крушинський увірвався в центр штрафного майданчика і головою вразив ціль. Реакція “Карпат” була миттєвою. Вже у наступній атаці Євген Підлепенець протягнув мяч правим флангом і викотив під удар Денису Мірошніченку, а той потужно пробив у дотик – 1:1.

На 30-й хвилині “Полісся” могло забивати вдруге. Олександр Назаренко асистував Луіферу Ернандесу, який у дотик бив з близької відстані. Лише сейв Олександра Кемкіна врятував ситуацію. Проте у компенсований час до першого тайму навіть голкіпер “зелено-білих” виявився безсилим. Назаренко навісив зі штрафного, Крушинський залишився наодинці на дальній стійці і скинув на Гуцуляка, який коліном спрямував м'яч у сітку.

Невикористані нагоди

На старті другого тайму “леви” втратили чудову нагоду відзначитися. Серія навісів з лівого флангу завершилася ударом Іґора Невеса головою. Воротар “Полісся” Євген Волинець витягнув м'яч з-під поперечки і спрямував його у каркас.

Тиск “Карпат” не зменшувався, але гостям вдалося відвести гру від власних воріт та мінімізувати загрозу. Львів'яни володіли м'ячем, але переважно біля власних воріт. Ускладнювала гру в атаці шалена злива.

Житомиряни зрідка вибігали в контратаки, одна з яких завершилася взяттям воріт. Назаренко протягнув м'яч від власних воріт і хитро пробив з гострого кута – 1:3.

До завершення поєдинку господарі створили ще кілька моментів, Здалеку стріляв Пабло Альварес, небезпечно навішував Олег Очеретько, утім цього вечора львів'яни більше не відзначалися.

Турнірне становище/наступний тур

Після поразки “Карпати” залишаються на 10-й сходинці в турнірній таблиці. У наступному турі “зелено-білі” вдома прийматимуть “Інгулець”. Поєдинок відбудеться у п'ятницю, 4 жовтня, і розпочнеться о 18:00.