Карпати – Полісся. “Не суха” перемога “вовків” у Львові. ОГЛЯД

Джерело: ФК "Полісся"

У 8-му турі Української прем’єр-ліги житомирське Полісся зустрілось на виїзді із львівськими Карпатами. Житомирянам вдалось обіграти суперника з рахунком 1:3. Пропонуємо, до вашої уваги, детальний текстовий огляд гри від Першого Житомирського.

Карпати – Полісся - Figure 1
Фото Перший житомирський інформаційний портал
Полісся забиває – Карпати наздоганяють: перший тайм

Перші 15 хвилин дебютного тайму пройшли відносно паритетно, з невеликою перевагою Полісся у володінні. Стики, боротьба – все це, у кращих традиціях українського футболу, супроводжувало наш матч. Однак, зі сторони обох колективів не було відчутної гостроти. Скриньку футбольної Пандори у команд вийшло привідкрити – дуже помітно привідкрити, якраз за сплином першої третини тайму. На 18-ій хвилині, після прекрасного навісу від Олексія Гуцуляка з правого флангу, рахунок відкрив півзахисник житомирців Борис Крушинський. Однак, менше хвилини пройшло до моменту, як Карпати зрівняли рахунок. Скориставшись провалом полісян у захисті, зокрема у власному “карному”, львів’яни вийшли у швидку атаку, легко розіграли м’яч трохи правіше від воріт гостей та завершили все це ударом Мірошниченка – 1:1.

Джерело: ФК “Полісся”

Полісся вирішило не припиняти цей парад почергових “ляпасів” команд одне одній, та ринулись забивати знов. Зовсім трохи влучності не вистачило, після того, як за кілька хвилин після голу Карпат пробивав по їхніх воротах практично з лінії штрафного майданчика господарів поля.

Карпати – Полісся - Figure 2

І ось лише після цього обидва клуби дещо видихнути та заспокоїли гру. Певно вони зрозуміли, що якщо і надалі продовжити забивати з такою регулярністю, то підсумок на табло наприкінці матчу може виявитись вкрай непристойним як для футбольної зустрічі.

Однак, знову розкручувати маховик динаміки дійства команди довго не стали.Темп гри знову зріс і, забувши про центр поля, гравці ринулись одне на одного з атаками. В першу чергу це стосується Полісся. До кінця першої 45-хвилинки вони мали ще як мінімум дві “вбивчі” нагоди для взяття воріт суперника. Не вдалось забити, зокрема, Назаренку та Луїферу.

Проте ж, на 45+1′ хроніка зафіксувала Бориса Крушинського та Олексія Гуцуляка як бенефіціарів першої половини зустрічі. Вони здійснили обмін асистами одне на одного. Скориставшись тим, що захист Карпат облишив Крушинського на дальньому фланзі після того, як Полісся подало свій штрафний, він скинув у центр, де м’яч втрапив на коліно Гуцуляку. Той швидко зорієнтувався і в дотик переправив у сітку воріт суперника. Це вже п’ятий матч поспіль, у якому відзначається літній підписант житомирян.

1:2 на користь “вовків” – закономірний результат першого тайму.

Карпати – Полісся - Figure 3
Навіть дощ не зупинить Назаренка: другий тайм

Початок другої 45-хвилинки став ніби продовженням першої, за вийнятком, що володіння м’ячем до своїх ніг прибрали Карпати, демончтруючи зрозумілу жагу до того, щоб відігратись. Однак Полісся впевнено тримало необхідну йому перевагу, не даючи створити господарям поля явних моментів для взяття власний воріт. Згадати можна, хіба що, удар Ігора Невеса у поперечку воріт Волинця.

Фактично пересидівши натиск львівського клубу “житомирські вовки” почали поступово “вибухати” своїми контрактами. Одна із таких на 70-ій завершилась успішно. Її реалізував ще один герой Житомира у нинішньому сезоні – Олександр Назаренко. Пролетівши майже від власних воріт по лівому флангу, Сашко упевнено ввірвався до володінь кіпера господарів Кемкіна, щільно та точно пробив у дальню “дев’ять”. 1:3.

Ще однією цікавою “родзинкою” цього протистояння стала вечірня львівська злива, яка значно ускладнила футболістам можливість діяти швидко та динамічно. Звідси, те, яким чином забив вінгер Полісся виглядає ще більш вражаюче. Та і відсвяткував своє взяття Назаренко з іронією – спершу вдавши що має проблеми із задньою поверхнею бедра. Однак після того, як до нього підбіг Талес Коста, вони разом почали сміятись та обійматись, що зняло усі можливі переживання глядачів щодо травми Олександра.

Уявити, що за таких умов і за такого перебігу гри Карпати відіграють відставання було важко. Тож, наразі, дива і не сталось. Відносно спокійно та стримано Полісся зберегло рахунок на табло та здобули чергові три очки до власного заліку.

Ця перемога дозволяє “вовкам” тимчасово оселитись на другій сходинці турнірної таблиці УПЛ.