Непоганий удар Альвареса з-за меж штрафного, але невлучно.

73’

У Полісся замість Назаренка вийшов Лєднєв.

70’

ГООООООООООООООООООООЛЛЛ!!! 1:3!!!

Назаренко у контратаці промчався лівим флангом, увійшов до штрафного і влучно пробив у дальню дев'ятку!

68’

Львів'яни довго готують свої атаки.

64’

У Карпат замість Саківа та Бруніньйо на поле вийшли Полегенько та Шах.

62’

Львів'яни контролюють м'яч.

59’

Саківу надають медичну допомогу.

56’

У Полісся замість Мустафаєва та Луіфера вийшли Кушніренко та Пайшао.

52’

Карпати – Полісся - Figure 3

Гості контролюють м'яч.

47’

МОМЕНТ!

Після навісу з лівого флангу Невес пробив головою і м'яч влучив у поперечину!

46’

У Карпат замість Підлепенця вийшов Костенко.

46’

У Полісся замість Крушинського вийшов Таллес.

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

ГОООООООООООООООООООЛЛЛ!!!

Назаренко зі штрафного з правого флангу навісив на дальню стійку, Крушинський скинув у центр і від коліна Гуцуляка м'яч залетів у ворота!

45’

Арбітр додав 1 хвилину.

43’

Гості володіють територіальною перевагою.

41’

Очеретько підставив ногу під удар партнера, без проблем для Волинця.

40’

Назаренко з-за меж штрафного пробив у Кемкіна, голкіпер зіграв надійно.

Карпати – Полісся - Figure 4

38’

Бруніньйо навісив з лівого флангу, і Волинець забрав м'яч.

34’

Команди по черзі володіють м'ячем, без загострень.

30’

МОМЕЕЕНТ!

Назаренко вивів Луїфера на ворота і Кемкін врятував свою команду: після сейва голкіпера м'яч від газона перелетів через поперечину!

28’

Гості високо пресингують львів'ян.

25’

Крушинському за розмови.

21’

МОМЕНТ!

Гуцуляк з центру штрафного пробив поруч зі стійкою!

19’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!!

Підлепенець праворуч увійшов до штрафного Полісся і скинув на Мірошниченка, який пробив у дальній кут!

18’

ГОООООООООООООООООЛЛЛ!!! 0:1!!!

Гуцуляк навісив з правого флангу і Крушинський головою пробив у протихід голкіперу!

14’

Львів'яни більше володіють м'ячем у ці хвилини.

12’

Михайліченку надають медичну допомогу.

11’

7’

Мірошниченко зі штрафного метрів з 25-ти не влучив у ворота.

5’

Бруніньйо навісив з лівого флангу і Волинець забрав м'яч.

2’

Саків навісив зі штрафного з правого флангу, і Луїфер вибив м'яч.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У суботу, 28 вересня, відбудеться поєдинок 8-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому зустрінуться львівські «Карпати» та житомирське «Полісся». Матч пройде у Львові на стадіоні «Україна», гра розпочнеться о 18:00.

Житомирська команда набрала 14 очок і посідає третє місце у чемпіонаті. Львів'яни мають у своєму активі 8 очок та йдуть на десятій позиції. «Карпати» та «Полісся» проведуть свій дебютний матч в УПЛ, а раніше двічі зустрічалися у Першій лізі. Перша гра суперників у Житомирі завершилася перемогою господарів поля з рахунком 2:0. Зустріч у Львові теж завершилася перемогою житомирян, які обіграли «зелено-білих» з рахунком 2:1.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Карпати» - «Полісся».