На 83-й хвилині Ігор Невес не реалізував пенальті (воротар).

«Карпати»: Кемкін, Мірошніченко, Жан Педросо, Бабогло, Адамюк (Полегенько, 74), Альварес, Бруніньйо, Чачуа (Устименко, 91), Шах (Костенко, 74), Очеретько, Іґор Невес

Запас: Кінарейкін, Підлепенець, Тлумак, Устименко, Рябов, Кузик, Клименко, Векляк, Домчак, Толедо

«Інгулець»: Паламарчук, Шершень, Вілівальд, Мельничук, Малиш (Дубілей, 75), Волохатий, П'ятов (Чабан, 89), Сад (Лісняк, 75), Білоцерковець (Пушкарьов, 89), Козак, Сітало (Резепов, 75)

Запас: Сметанка, Кисленко, Сидоренко, Лосенко, Мисик, Козиренко

Арбітр: Сергій Задиран (Київська область)

Стадіон «Україна» (Львів)

МАТЧ ЗАВЕРШЕНО!

90’

М'яч заметушився у штрафному Інгульця і Бруніньйо зумів нанести несильний удар - Паламарчук зіграв надійно!

90’

Львів'яни не завершили контратаку гостротою.

91’

У Карпат замість Чачуа вийшов Устименко.

89’

У Інгульця замість П'ятова та Білоцерковця вийшли Чабан і Пушкарьов.

86’

П'ятову надають медичну допомогу.

83’

НЕМА ГОЛУ!

Невес не пробив Паламарчука з пенальті!

80’

ПЕНАЛЬТІ!

Шершень збив Бруніньйо у штрафному!

79’

Гра йде в центрі поля.

75’

У Інгульця замість Сітала, Сада та Малиша вийшли Резепов, Лісняк і Дубілей.

74’

У Карпат замість Адамюка та Шаха вийшли Полегенько та Костенко.

72’

П'ятов з-за меж штрафного пробив набагато вище воріт.

70’

Мірошниченко від лівого кута штрафного не влучив у ближній.

68’

Козак виконав безадресну передачу до штрафного з правого флангу.

65’

Карпати – Інгулець - Figure 2

Бруніньйо з-за меж штрафного пробив набагато вище воріт.

63’

Після прострілу Очеретька Невес трохи не дотягнувся до м'яча!

59’

Паламарчук забрав м'яч після навісу до штрафного Інгульця.

55’

Після передачі партнера Шах проштовхнув м'яч повз голкіпера, і Чачуа добив снаряд у ворота. Але... офсайд у Чачуа!

54’

МОМЕЕЕНТ!

Очеретько зробив закидання на голову Чачуа, який пробив у протихід голкіперу, і м'яч влучив у стійку!

49’

МОМЕНТ!

Волохатий з аута кинув м'яч до штрафного, відбулась скидка Вілівальда і Малиш пробив у падінні через себе - Кемкін зреагував!

ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАВЕРШЕНО!

45’

Арбітр додав 1 хвилину.

43’

МОМЕЕЕНТ!

Після навісу з лівого флангу Малиш виграв боротьбу у Мірошниченка та ударом головою влучив у стійку!

40’

Очеретько з-за меж штрафного пробив набагато вище воріт.

38’

Небезпечно!

Невес пробив з лінії штрафного, і Паламарчук у падінні перевів м'яч на кутовий!

36’

Очеретьку надають медичну допомогу.

33’

Після прострілу Невеса і рикошету від ноги захисника Очеретько відправив м'яч у ворота. Але зафіксовано офсайд у Невеса!

31’

Після навісу з правого флангу Невес головою пробив набагато вище воріт.

29’

Очеретько з лівого флангу навісив у руки голкіперу.

28’

Бруніньйо дуже сдабо пробив у руки Паламарчуку.

27’

Після навісу з правого флангу Козак головою пробив невдало.

25’

Гра йде у центрі поля.

22’

Мірошниченко зі штрафного метрів з 25-ти влучив у стінку.

19’

Після навісу з кутового Педросо головою не влучив у ворота.

18’

Очеретько у правому куті штрафного обіграв опонента, і з його ударом впорався Паламарчук!

15’

Волохатий праворуч з гострого кута не влучив у дальній!

14’

Після навісу до штрафного Інгульця Паламарчук забрав м'яч.

12’

Очеретько зробив розрізну передачу до штрафного на хід Невесу, але суперника випередив Паламарчук!

11’

П'ятов невдало пробив з хорошої позиції з лінії штрафного.

8’

МОМЕНТ!

Сітало на межі воротарського виграв боротьбу у Бабогло, і Кемкін зреагував на удар суперника!

5’

Альварес з-за меж штрафного низом пробив у руки Паламарчуку.

3’

Після передачі з лівого флангу Волохатий з центральної зони злету пробив у руки Кемкіну.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!

У п'ятницю, 4 жовтня, відбудеться поєдинок 9-го туру Української Прем'єр-ліги, в якому «Карпати» зустрінуться з «Інгульцем». Матч пройде у Львові на стадіоні «Україна», гра розпочнеться о 18:00.

Львівська команда набрала 8 очок і посідає десяте місце у чемпіонаті. Минулого туру «зелено-білі» на своєму полі програли «Поліссю» з рахунком 1:3. «Інгулець», який повернувся до УПЛ, ще не перемагав у поточному турнірі. Минулого туру команда Василя Кобіна програла «Оболоні» та перемістилася на останнє місце турнірної таблиці. Головний тренер «Карпат» Владислав Лупашко минулого сезону очолював петровську команду.

Sport.ua проведе текстову трансляцію матчу «Карпати» - «Інгулець».