Динамо програло Зальцбургу в першому матчі плейоф ...

22 днi тому

У польському Любліні відбувся перший матч раунду плейоф кваліфікації Ліги чемпіонів, у якому київське Динамо приймало австрійський Зальцбург. Віцечемпіон України поступився з рахунком 0:2.

Динамо Зальцбург - Figure 1
Фото Champion.com.ua

Підопічні Олександра Шовковського з перших хвилин намагалися діяти першим номером, однак реалізувати гольові нагоди не змогли. На відміну від "біло-синіх", Зальцбург на класі скористався своїми моментами.

На 29-й хвилині Попов помилився в центрі поля, Єо штовхнув м'яча через центр на хід Нене, а той у штрафному майданчику пробив без шансів для Бущана в правий кут, відкривши рахунок.

Одразу після перерви "червоні бики" подвоїли свою перевагу. Караваєв у карній зоні киян сфолив проти Єо, через що рефері призначив одинадцятиметровий, який впевнено реалізував К'єргор.

Getty Images

Динамо не опускало руки й цілком могло як мінімум скорочувати розрив у рахунку, однак фортуна повернулася до української команди спиною. На 83-й хвилині суперника врятувала стійка після удару головою від Попова під час розіграшу кутового.

Підсумок — Динамо однією ногою у Лізі Європи. Кияни мають зробити справжній подвиг у Зальцбурзі, аби таки вирвати омріяну путівку до групового раунду Ліги чемпіонів. Матч-відповідь відбудеться 27 серпня.