Динамо – Кривбас. Текстова трансляція матчу

3 години тому

Динамо Київ – Кривбас - Figure 1
Фото Спорт.ua

06.10.2024 18:00 – FT 2 : 1

Динамо – Кривбас – 2:1. Текстова трансляція матчу Стенограма поєдинку 9 туру Української Прем'єр-ліги
Динамо Київ

Українська Прем'єр-ліга. 9 тур

«Динамо» – «Кривбас» – 2:1

Голи: Рубчинський, 5, Буяльський, 25, пен – Михавко, 45+2, аг

Динамо Київ – Кривбас - Figure 2

Попередження: Ярмоленко, 53, Андрієвський, 85 – По, 47, Бізімана, 63, Іліч, 90+4

«Динамо»: Бущан – Тимчик, Михавко, Попов, Вівчаренко – Михайленко, Рубчинський (Андрієвський, 79) – Ярмоленко (Кабаєв, 62), Буяльський (Шапаренко, 62), Брагару (Волошин, 79) – Герреро (Ванат, 87)

Запас: Нещерет, Караваєв, Малиш, Саленко, Дубінчак, Біловар

«Кривбас»: Кліщук – Бандейра, Романчук, Драмбаєв, Кузик – Вакулко, Бізімана (Іліч, 68) – Задерака, Луньов (Аморозо, 31), Микитишин (По, 46, Каменський, 78)) – Соса

Запас: Маханьков, Хома, Понєдєльнік, Шевченко, Твердохліб

Арбітр: Микола Балакін (Київська область)

Стадіон: «Динамо» ім. В. Лобановського (Київ)

МАТЧ ЗАКІНЧИВСЯ!

90’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 3

Іліч фолить в центрі.

87’

Заміна в Динамо

Ванат замість Герреро.

85’

Андрієвський фолить в центрі.

83’

Тимчик віддавав пас перед по флангу і віддав в аут.

79’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 4
Заміни в Динамо

Волошин замість Брагару, Андрієвський замість Рубчинського.

78’

Заміна в Кривбаса

Каменський замість По.

75’

Тимчик вкотре безхитрісно робить простріл в надії, що раптом пролетить крізь захист.

72’

Шапаренко віддав наліво на Брагару, а той відавав назад не надто впевнено.

70’

Динамівці шукали позицію для останнього удару в штрафному, але так і не знайшли.

Динамо Київ – Кривбас - Figure 5

68’

Іліч замість Бізімани.

65’

Рубчинськй в штрафному віддавав наліво на Герреро, той акцентовано не зумів пробити.

63’

Бізімана прямою ногою в'їхав у Шапаренка.

62’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 6

Кабаєв поміняв Ярмоленка, Шапаренко змінив Буяльського.

61’

Пас врозріз на Герреро не пройшов.

60’

Ярмоленку забракло швидкості, хоча на фланзі був перспективний коридор.

56’

Кривбас атакує, Динамо не надто впевнено грає на відбій.

53’

Ярмоленко жорстко зіграв проти Соси.

52’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 7
Небезпечно!

Соса знову мав шанс пробити з вигідної позиції і не використав його.

49’

Момент!

Соса випередив Михавка і з лівого кута воротарського пробив з розвороту поруч з лівою дев'яткою!

47’

По штовхає в спину Тимчика. Ненавмисно, мабуть, але болюче.

46’

Заміна в Кривбаса.

По поміняв Микитишина.

Динамо Київ – Кривбас - Figure 8
ДРУГИЙ ТАЙМ РОЗПОЧАВСЯ!
ПЕРШИЙ ТАЙМ ЗАКІНЧИВСЯ!

45’

ГГГООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!!

Після подачі Задераки Романчук дезорієнтував Бущана, той не дістав навіс і м'яч влучив у ногу Михавка, після чого зрикошетив у сітку власних воріт.

45’

Тимчик біля бокової лінії штрафного збив Микитишина.

45’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 9
Небезпечно!

Рубчинський з лінії штрафного на самоті вирішив лупити на силу і вийшло набагато вище. Дві хвилини додано.

44’

Ярмоленко та Буяльський грали в пас, але занадто вже по-піжонськи, уявили себе крутими ветеранами з такими недбалими пасами в дотик.

43’

Задерака подав штрафний, дуже неточно.

42’

Тимчик збив Микитишина недалеко від свого штрафного.

39’

Брагару б'є з тієї ж точки, що раніше Герреро, але вийшло набагато вище.

Динамо Київ – Кривбас - Figure 10

38’

Вівчаренко після стінки з Брагару навішував зліва і зробив це засильно.

37’

Тимчик замість зупинки м'яча вибив його в аут. Воно-то просто і надійно, але виглядає не надто.

35’

Бущан спокійно забирає дальній удар Соси.

31’

Луньов травмувався, його поміняв Аморозо.

30’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 11

Кліщук вибіг на фланг, його випередив Брагару, технічно обіграв кіпера, але бити не міг, а навіс на партнера виконати точно не вдалося.

27’

Цікаво, чому Ярмоленко не бив?

І в збірній інколи дарував пенальті, тепер голів до рекорду не вистачає, і в Динамо роздаровує. А міг би з часом побити той рекорд, який свого часу був ідеєю фікс Селезньова.

25’

ГГГГОЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Буяльский пробив точно під праву штангу низом, Кліщук дістав, але не відбив.

24’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 12
Пенальті.

Все ж мінімальний доторк був. Дуже мінімальний і не вплинув практично на політ.

23’

Арбітр пішов сам дивитися повтор. Очевидно, буде пенальті.

22’

Арбітр переглядає повтор, оскільки після удару Попова головою після кутового Кузик, можливо, зіграв рукою.

21’

МОМЕНТ!

В центрі поля Герреро невдало віддавав пас, але вийшло так, що обігрався з суперником, після чого бив метрів з 25 у праву дев'ятку обвідним ударом зліва. Кліщук здійснив суперсейв, не давши відбутися шедевру від панамця!

19’

Динамо Київ – Кривбас - Figure 13

Бандейра впав у штрафному Динамо після контакту з Михайленком, але ніби нічого там не було.

16’

Брагару промчався до чужого штрафного, але віддав чи то заслабко на Герреро, чи засильно на Рубчинського.

14’

Пас зліва на Ярмоленка від Брагару не пройшов.

11’

Небезпечно!

Герреро перехопив м'яч біля чужого штрафного, але передача наліво на Брагару не пройшла.

9’

Рубчинський був на ударній позиції на лівому куті воротарського, але не зумів ні вдарити, ні віддати пас.

Динамо Київ – Кривбас - Figure 14

8’

Бущан виносить вперед, Герреро не там, куди полетів м'яч.

5’

ГГГГГГГГГООООООЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛЛ!!!!!!!!

Тимчик навісив справа, Герреро скинув назад, Рубчинський бив в дотик з півкола правою ногою, влучив у захисника і другим ударом лівою ногою все ж перепраив м'яч у ворота метрів з дванадцяти!

4’

Тепер Задерака в офсайді. Офсайд сумнівний, але епізод дограли до кінця і нічого не сталося.

Динамо Київ – Кривбас - Figure 15

2’

Ярмоленко в своєму штрафному виносить м'яч на кутовий.

МАТЧ РОЗПОЧАВСЯ!
Хвилина мовчання...

У неділю, 6 жовтня, відбудеться матч 9 туру Української Прем'єр-ліги, в якому гратимуть київське «Динамо» і криворізький «Кривбас». Гра пройде в Києві на полі стадіону «Динамо» імені Валерія Лобановського, початок – о 18:00.

Усі найяскравіші моменти матчу доступні в режимі LIVE в Telegram Sport.ua

Київське «Динамо» посідає перше місце в турнірній таблиці УПЛ після восьми турів, маючи 19 очок та різницю м'ячів 14-3. Команда перемогла у шести матчах, один раз зіграла внічию і жодного разу не програла. Незважаючи на поразки у Лізі Європи від «Лаціо» (0:3) та «Хоффенхайма» (0:2), в чемпіонаті все у команди добре – кияни перемогли «Лівий Берег» з рахунком 3:0.

Динамо Київ – Кривбас - Figure 16

«Кривбас» посідає восьму позицію в таблиці УПЛ з 11 очками, але в останніх шести матчах здобув лише одну перемогу і, мабуть, цього року про медалі тільки мріє.

Sport.ua проведе текстову трансляцію поєдинку «Динамо» – «Кривбас».