Прем'єр-Ліга. “Чорноморець” – “Карпати” – 0:1

5 годин тому
Чорноморець – Карпати

У суботу, 21-го вересня, львівські “Карпати” на виїзді зіграли проти одеського “Чорноморця”. Матч завершився перемогою “зелено-білих”.

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 7 тур

“Чорноморець” (Одеса) – “Карпати” (Львів) – 0:1

21 вересня, 13:00. Одеса, стадіон "Чорноморець".

Арбітр – Дмитро Євтухов (Дніпро)

Асистенти – Максим Чос (Київська область) і Денис Марченко (Чернігів)

Четвертий арбітр – Євген Цибулько (Черкаська область)

Спостерігач арбітражу – Анатолій Абдула (Харків)

Арбітр VAR – Микола Балакін (Київська область)

Асистент арбітра VAR – Артем Михайлюк (Житомир)

Спостерігач арбітражу VAR – Олег Плужник (Харків)

“Чорноморець”: Рудько, Бутко, Скиба, Кисіль, Удод, Лацабідзе (Сігеєв, 63), Білошевський, Габелок (Пшеничнюк, 75), Кайо Гомес (Жоао Нето, 63), Петряк (Янаков, 62), Хобленко (Попов, 63).

Запасні: Вічний, Лотоцький, Єрмаков, Савченко, Васильєв, Жаржу, Шевцов.

Головний тренер – Олександр Бабич

“Карпати”: Кемкін, Саків, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко, Альварес, Очеретько (Жан Педрозу, 66), Чачуа (Клименко, 77), Бруніньйо (Шах, 59), Стеніо (Підлепенець, 66), Іґор Невес (Устименко, 77).

Запасні: Кінарейкін, Тлумак Ю., Рябов, Кузик, Векляк, Костенко, Полегенько.

Головний тренер – Владислав Лупашко

Гол: Саків, 52.

Попередження: Удод, 18, Петряк, 34, Сігеєв, 70, Пшеничнюк, 84 – Адамюк, 53, 64, Кемкін, 89.

Вилучення: Адамюк, 64.

Перевага львів'ян та мінімум моментів

“Карпати” втратили чудову нагоду відкрити рахунок вже на шостій хвилині. Тарас Саків навісив з лівого флангу, м'яч перелетів усіх футболістів, котрі перебували у штрафному майданчику і потрапив до Стеніо, який залишився наодинці на дальній стійці. Проте бразилець з вигідної позиції пробив над воротами.

На 12-й хвилині Денис Мірошниченко перехопив передачу голкіпера, обігрався у стінку з Пабло Альваресом і вистрілив здалеку. Артур Рудько не одразу зафіксував м'яч у руках і той викотився за лицьову лінію. Утім подальше виконання кутового не принесло бажаної гостроти у володіннях “Чорноморця”.

Наприкінці тайму Бруніньйо взяв ініціативу на себе, пройшов кількох суперників і опинився на газоні неподалік штрафного майданчика після контакту з суперником. Удар Мірошніченка зі штрафного виявився неточним. А вже у наступній атаці на ударній позиції опинився Кайо Гомес, однак пробив поруч зі стійкою.

Краса від Саківа і вилучення Адамюка

Другу половину поєдинку “зелено-білі” розпочали дуже активно і домоглися свого. Ярослав Кисіль сфолив проти Амбросія Чачуа на відстані 20-ти метрів перед воротами. Штрафний взявся виконувати Саків. Фулбек гостей у фірмовому стилі лівою ногою перекинув стінку і влучив у нижній кут – 0:1.

На 64-й хвилині “Карпати” залишилися в меншості. Володимир Адамюк поборовся на фланзі з Кирилом Поповим, порушив правила і отримав жовту картку. Для захисника “левів” це попередження стало другим, тож команда залишилася у меншості.

Чисельна перевага не сприяла активній грі “Чорноморця” в атаці. Натомість підопічні Владислава Лупашка не притискалися до воріт і вибігали в контратаки. Одна із таких завершилася слаломом Євгена Підлепенця і ударом у площину – Рудько парирував м'яч. Згодом Артур Шах опинився на ударній позиції та пробив – м’яч пролетів поруч зі стійкою воріт одеситів.

До завершення матчу львівʼяни не давали змоги одеситам створити реальну загрозу біля власних воріт і здобули три залікові бали.

Турнірне становище/наступний тур

Завдяки перемозі “зелено-білі” набирають вісім очок та піднімаються вгору в турнірній таблиці. У наступному турі “Карпати” вдома зіграють проти житомирського “Полісся”. Матч відбудеться у суботу, 28-го вересня та розпочнеться о 18:00.