Вихованці ДЮСШ з Одещини стали чемпіонами України і ...

3 днi тому

15.09.2024 15:32   Спорт

114

Вихованці ДЮСШ з Одещини стали чемпіонами України і вирушать в Італію на чемпіонат світу

Чемпіонат України - Figure 1
Фото "Пульс Одещини"
У місті Бровари відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ВТКА

Вихованці відділення кікбоксингу ДЮСШ міста Теплодар Одеської області Одещини стали чемпіонами України і вирушать в Італію на чемпіонат світу, - повідомила адміністрація спортивної школи.

«Серед найкращих на найвищому спортивному форумі країни виступали двоє вихованців відділення кікбоксингу Теплодарської ДЮСШ, яких підготовив тренер-викладач Микола Євдокименко.

Данило Кузуб'як  виступав у 3-х розділах, провів 10 боїв і в усіх здобув перемоги. Його нагороджено трьома золотими медалями.  У тих же розділах ще більше боїв провів Аль-Альван Аднан – 12, перемігши у 11. Його нагороджено двома золотими і бронзовою медалями.

Чемпіонат України - Figure 2

За підсумками чемпіонату обидва вихованці з Теплодару увійшли до складу національної збірної команди України і отримали путівки на чемпіонат світу, що відбудеться в Італії. Вони виконали спортивний норматив «Кандидат у майстри спорту України», - мовиться в інформації ДЮСШ.

Раніше повідомлялося, що юні футболісти з міста Роздільна вибороли всеукраїнський Кубок Ліги на турнірі у Львові у віковій категорії U-13.  Одещину на цих змаганнях також представляли  команди «Чорне Море» (Одеса) і «ДС. Шкільний» (Чорноморськ).

Чемпіонат України - Figure 3
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ: • Помічниця Генерального Секретаря ООН відвідала Одесу • Рятувальники Одещини знайшли ефективний спосіб зміцнення ментального здоров’я співробітників ДСНС