Мудрик допоміг "Челсі" перемогти "Тоттенгем" та наблизитися до ...

Челсі – Тоттенгем

Михайло вийшов у стартовому складі та зіграв 75 хвилин.

"Челсі" українського вінгера Михайла Мудрика на своєму полі обіграв "Тоттенгем" у перенесеному матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні "Стемфорд Бридж" у Лондоні закінчився з рахунком 2:0.

Підопічні Маурісіо Почеттіно забили у ворота "шпор" по голу в кожному з таймів. На 24-й хвилині Трево Чалоба головою відправив м'яч під поперечину після подачі Конора Галлагера зі штрафного.

На 72-й хвилині "сині" збільшили свою перевагу в рахунку. Ніколас Джексон головою добив м'яч у ворота після того, як гостей врятувала поперечина після удару Коула Палмера зі штрафного.

Мудрик вийшов у стартовому складі "пенсіонерів" та відіграв 75 хвилин, після чого його замінив Чезаре Касадеї. За проведений на полі час українець віддав 20 точних передач та 4 рази пробивав по воротах.

Уже на 5-й хвилині поєдинку Михайло міг відзначитися гольовим асистом, коли красивим пасом вивів Джексона один на один з воротарем, однак форвард "Челсі" пробив у голкіпера, а далі м'яч з лінії воріт вибив захисник "шпор".

Огляд матчу "Челсі" – "Тоттенгем"

Після цієї перемоги "Челсі" (51 очко) піднявся на восьме місце в АПЛ. Команда Мудрика лише на три бали відстає від "Манчестер Юнайтед", який йде на шостій позиції в зоні Ліги конференцій. "Тоттенгем" (60 пунктів) залишився на п'ятій сходинці, яка дає путівку до Ліги Європи на майбутній сезон.

У наступних матчах АПЛ "пенсіонери" 5 травня приймуть "Вест Гем", а команда Ангелоса Постекоглу того ж дня на виїзді зіграє з "Ліверпулем".

"Боруссія" Дортмунд здолала ПСЖ у першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів (відео)

"Реал" з Луніним зіграв унічию проти "Баварії" в першому матчі півфіналу Ліги чемпіонів (відео)