Getty Images

Лондонський Челсі зустрінеться з Манчестер Сіті у межах 1 туру Англійської Прем'єр-ліги сезону-2024/2025.

Челсі – Манчестер Сіті - Figure 1
Фото Champion.com.ua

Поєдинок відбудеться на домашньому стадіоні "синіх" Стемфорд Брідж. Початок — о 18:30 за київським часом.

Чемпіон проведе для вас текстовий онлайн поєдинку в цій новині.

90'

Матч завершено з рахунком 2:0 на користь Манчестер Сіті!

90'

До другого тайму компенсовано 5 хвилин.

84'

Сіті подвоює перевагу! Ковачич перехопив передачу на лівому фланзі атаки, потім зробив ривок повз двох до штрафного й пробив у ближній кут!

79'

Ще одна заміна від Челсі: Ренату вийшов замість Кукурельї

75'

Челсі не поспішає випускати Мудрика. Тим часом рахунок незмінний.

68'

Подвійна заміна у Челсі: замість Джексона з'явився Дьюзбері-Голл, Гую гратиме на позиції Лавії.

64'

Едерсон врятував Сіті після спроби Джексона пробити з лічених метрів у воротарському.

58'

Нету вийшов на заміну замість Нкунку.

51'

Голанд не зміг переграти Санчеса ударом в один дотик після передачі від Бернарду.

47'

У другому таймі в Сіті Фоден гратиме замість Савіо.

46'

Другий тайм розпочався!

45'

До першого тайму компенсовано 6 хвилин.

44'

Едерсон відбив перед собою удар здалеку від Палмера, після чого Джексон добивав з офсайду.

42'

Челсі пресингує на чужій половині.

38'

Після удару від Доку м'яч зрикошетив від захисника під поперечку, але Санчес перевів на кутовий.

35'

Джексон отримав передачу в офсайді.

28'

Челсі володіє м'ячем на половині поля суперника.

23'

Могли подвоювали перевагу підопічні Гвардіоли. Савіо довів м'яч до центру з правого флангу, де віддав Де Брюйне, а той пробив повз праву стійку.

21'

Гол зараховано! Сіті попереду!

20'

Перевірка на офсайд у Бернарду Сілви. Гол можуть не зарахувати...

18'

Передачу з лівого флангу від Доку до штрафного Бернарду продовжив на Голанда, а Ерлінг пробив повз голкіпера!

12'

Доку з правого флангу штрафного пробивав лівою, але м'яч звалився з ноги.

8'

Манчестер Сіті тримає м'яч у центрі поля.

4'

Після навісу із правого флангу штрафного від Доку м'яч полетів над воротами.

Українець Михайло Мудрик залишився у запасі Челсі.

Нагадаємо, що за Челсі виступає український півзахисник Михайло Мудрик, який, в минулому сезоні відіграв 41 матч у всіх турнірах, відзначившись 7 голами та 2 результативними передачами.

Раніше Енцо Мареска очолив Челсі на початку літнього міжсезоння замість Маурісіо Почеттіно, який погодився очолити збірну США.