"Манчестер Сіті" обіграв "Челсі" без Мудрика в центральному ...

Челсі – Манчестер Сіті

Лондонці програли чинному чемпіону Англії в дебютному поєдинку під керівництвом Енцо Марески.

"Манчестер Сіті" обіграв "Челсі" в центральному матчі 1-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні "Стемфорд Бридж" у Лондоні завершився з рахунком 0:2.

Команда Хосепа Гвардіоли вийшла вперед на 18-й хвилині зустрічі. Забив Ерлінг Голанд, для якого цей матч став сотим у складі "городян" – норвезький форвард після передачі Бернарду Сілви у штрафному майданчику виграв боротьбу в Марка Кукурельї та пробив повз голкіпера "синіх" Роберта Санчеса.

Перед перервою лондонці мали хороший шанс відігратися. Едерсон відбив перед собою дальній удар Коула Палмера, після чого Ніколас Джексон добив м'яч у ворота. Однак після перегляду відеоповтору (VAR) бригада арбітрів зафіксувала офсайд.

Остаточно питання щодо переможця матчу чинний чемпіон Англії зняв під завісу другого тайму. На 84-й хвилині свій ривок до штрафного майданчика суперника ударом у ближній кут завершив колишній гравець "Челсі" Матео Ковачич.

Український вінгер "Челсі" Михайло Мудрик весь матч провів на лавці для запасних.

Огляд матчу "Челсі" – "Манчестер Сіті"

Буде додано незабаром.

Зазначимо, що це був дебютний матч Енцо Марески на посаді головного тренера "Челсі". Минулого сезону він очолював "Лестер", з яким виграв Чемпіоншип (другий за рангом футбольний дивізіон Англії – прим.) та вивів клуб до АПЛ.

У другому турі АПЛ команда Мудрика 25 серпня на виїзді зустрінеться з "Вулвергемптоном", а "небесно-блакитні" днем раніше приймуть "Іпсвіч", який повернувся до елітного дивізіону після 22-річної відсутності.

АПЛ: "Борнмут" із Забарним вирвав нічию, Миколенко не врятував "Евертон" від розгрому (відео)

Зінченко допоміг "Арсеналу" впевненою перемогою розпочати новий сезон АПЛ (відео)

Вдалий дебют Слота: "Ліверпуль" за 5 хвилин здобув перемогу на старті АПЛ (відео)