|

FCSD | UAF

Share

У 2-му турі групового етапу Ліги націй УЄФА збірна України на виїзді грала зі збірною Чехії

У стартовому складі українців були двоє гравців «Шахтаря»: захисник Микола Матвієнко і півзахисник Тарас Степаненко.

Господарі активніше розпочали зустріч, створили кілька небезпечних моментів та закономірно першими забили: на 21-й хвилині відзначився Шульц. «Синьо-жовті» після пропущеного гола перехопили ініціативу і вже самі мали кілька гарних нагод (приміром, Забарний з навісу Мудрика поцілив у поперечину). Врешті зрівняти рахунок підопічним Сергія Реброва вдалося на 37-й хвилині: Шапаренко подав з лівого флангу в район воротарського, а Ванат влучно пробив головою – 1:1. Але в компенсований до першого тайму час чехи знову вийшли вперед – Шульц забив із меж штрафного майданчика.

Від старту другої половини матчу українці майже весь час проводили на чужій частині поля в намаганнях знайти моменти біля воріт суперника. Непогані шанси мали Ванат та Мудрик, але обоє не влучили у ціль із вигідних позицій. На 69-й хвилині на полі з’явився ще один «гірник» Георгій Судаков, який, щоправда, одразу ж отримав жовту картку за відмашку від опонента. На 80-й хвилині Чехія в одній з небагатьох контратак заробила пенальті, який реалізував Соучек. Проте на 84-й хвилині Україна знову скоротила відставання до мінімуму: з навісу Циганкова головою забив Судаков. Нагоди врятувати нічию мали Піхальонок і Судаков, та в обох моментах чехів рятував голкіпер. 2:3 – друга поразка української команди.

Наступні матчі Ліги націй УЄФА збірна України зіграє 11 та 14 жовтня проти Грузії та Чехії.