Зупинили "Манчестер Сіті: клуб екстренера "Шахтаря" вперше в ...

Брайтон – Манчестер Сити

"Брайтон" Роберто Де Дзербі наступного сезону зіграє в Лізі Європи.

"Брайтон" зіграв унічию з "Манчестер Сіті" (1:1) у перенесеному матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) – 1:1.

Обидва голи були забиті в першому таймі. На 25-й хвилині Філ Фоден відкрив рахунок після передачі Ерлінга Голанда.

Але підопічні колишнього головного тренера донецького "Шахтаря" Роберто Де Дзербі швидко відігралися. На 38-й хвилині розкішим дальнім ударом у "дев'ятку" відзначився Хуліо Енкісо.

Огляд матчу

Таким чином, команда Де Дзербі гарантувала собі шосте місце за підсумками сезону АПЛ, яке дає пряму путівку до групового етапу Ліги Європи.

За тур до завершення сезону "чайки" з 62 очками випереджають найближчого переслідувача – "Астон Віллу" – на 4 бали.

"Брайтон", який був заснований 1901 року, вперше у своїй історії зіграє в єврокубках.

У заключному турі підопічні Де Дзербі 28 травня на виїзді зустрінуться з "Астон Віллою".

Нагадаємо, що "Манчестер Сіті" достроково став переможцем АПЛ. Команда Хосепа Гвардіоли набрала 89 очок і в останній грі чемпіонату 28 травня завітає в гості до "Брентфорда".

Усе вирішив дубль чемпіона світу: визначився володар Кубка Італії з футболу (відео)

Посприяло безглузде вилучення: "Шахтар" розгромив "Зорю" та впритул наблизився до "золота" УПЛ

"Манчестер Сіті" в ранзі чемпіона резервним складом обіграв "Челсі" з Мудриком в АПЛ (відео)