АПЛ. Брайтон – Астон Вілла 1:0. Подарунок від Де Дзербі для ...

Брайтон – Астон вілла

Англійська Прем’єр-ліга, 36-й тур

“Амекс Стедіум” (Брайтон)

Головний арбітр: Роберт Джонс

Перед цим матчем “Брайтон” плівся в середині турнірної таблиці. Власне, навіть за рахунок трьох набраних сьогодні очок позиція “чайок” стала не надто кращою. Можливо вони мало на що претендують, але палки в колеса лігочемпіонівським амбіціям “Астон Вілли” засунути вдалося.

“Леви” сьогодні були втомленими “кошенятами”. Четверговий матч проти “Олімпіакоса” їх вимучив, тож вони сьогодні були самі не свої. За 90 хвилин “Астон Вілла” завдала по воротах суперників всього два удари. Один із них був у площину – у першому таймі. Однак точно не небезпечний.

А ось “Брайтон” загострював, тиснув, створював моменти. На старті зустрічі Адінгра класно пробив у площину, але це був зручний удар для Ольсена – він потягнув. Під кінець першого тайму у Гросса був ще кращий момент. Перед ним було кілька варіантів для удару, але і тут голкіпер впорався на всі 100%.

На 57 хвилині Кеш пробив поруч з дев’яткою. Це був єдиний момент гостей після перерви. У відповідь через кілька хвилин Педро міг відповісти більш влучним ударом. Власне, він і пробив у площину, але знову Ольсен!

Гол “Брайтона” повинен був прийти. Перемога “чайок” була б дуже логічним розвитком подій. Власне, так і трапилося. Конса у власному штрафному зніс Адінгру. Але знову Ольсен! Голкіпер парирував удар з точки від Педро. Але на добиванні був першим бразилець. 1:0.

— Premier League (@premierleague) May 5, 2024

Перемога підняла “чайок” на 11 місце. Відрив від шостого “Ньюкасла” складає дев’ять очок. “Астон Вілла” залишилася на четвертій позиції. Вона випереджає п’ятий “Тоттенгем” на сім залікових пунктів, але у “шпор” є ще два матчі у запасі. Контра спем сперо (для команди Постекоглу).

“Брайтон” – “Астон Вілла” 1:0

Гол: Жуан Педро 87

Брайтон: Вербругген – Велтман, Вебстер, Данк, Ігор – Гросс, Гілмор (Балеба 89) – Буананотте (Енкісо 61), Жуан Педро, Адінгра (Барко 90+3) – Велбек (Модер 89)

Астон Вілла: Ольсен – Конса (Чамберс 90), Дієгу Карлос, Торрес, Дінь (Морено 90) – Бейлі, Макгінн, Дуглас Луїз, Роджерс (Кеш 26) – Діабі (Дуран 73) – Воткінс

Попередження: Гросс 49, Адінгра 63, Де Дзербі 90 (за межами поля) – Кеш 90+8