Боруссія Д на своєму полі здобула перемогу над Санкт-Паулі

Джмелі піднялися на четверте місце в Бундеслізі

Боруссия Д - Санкт-Паули. Фото - Getty Images

Боруссія Д – Санкт-Паулі - Figure 1
Фото Новости спорта

Боруссія Дортмунд на своєму полі здобула перемогу над Санкт-Паулі у стартовому матчі 7-го туру Бундесліги – 2:1.

В середині першого тайму гості повели у рахунку, проте гол Моргана Гілавогі було скасовано через офсайд. А на 43-й хвилині вперед вийшла Боруссія – Рамі Бенсебаїні замкнув подачу Паскаля Гросса.

Ближче до кінця зустрічі Санкт-Паулі відігрався зусиллями Еріка Сміта, проте Серу Гірассі швидко повернув перевагу Джмелям.

Боруссія Д набрала 13 очок і тимчасово піднялася на четверте місце у Бундеслізі. Санкт-Паулі з 4 очками розташувався на 16 позиції.

22 жовтня Боруссія на виїзді зіграє проти мадридського Реалу у Лізі чемпіонів, а 26-го Джмелі в гостях зустрінуться з Аугсбургом у Бундеслізі. Санкт-Паулі ж 26 жовтня прийме Вольфсбург.

Бундесліга. 7-й тур

Боруссія Д – Санкт-Паулі – 2:1 (1:0) Голи: Бенсебаїні, 43, Гірассі, 83 – Сміт, 78

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Джерело: Sportarena.com