Боруссія Д на своєму полі розгромила Аугсбург

14 днів тому
Боруссія Д – Аугсбург

Боруссія Д винесла Аугсбург у домашньому матчі 32-го туру Бундесліги – 5:1.

Едін Терзіч на 100% змінив склад польових гравців порівняно з матчем Ліги чемпіони проти ПСЖ (1:0) від 1 травня: місце в основі зберіг лише голкіпер Грегор Кобель. З перших хвилин, зокрема, вийшли відверті резервісти Антоніос Пападопулос та К’єлль Ватьєн. Але все це не завадило господарям легко та невимушено впоратися з міцним середняком, претендентом на єврокубки.

Боруссія зробила результат ще до перерви. Курйозним дублем відзначився Юссуфа Мукоко – обидва рази він не завдавав акцентованих ударів, а м’яч просто відлітав від нього у ворота. Особливо тепло зустріла публіка гол Марко Ройса після виходу віч-на-віч. Нагадаємо, легендарний німець напередодні оголосив, що покине клуб після закінчення сезону.

Після перерви Джмелі добили суперника – Фелікс Нмеча відзначився якісним низовим ударом. Аугсбург міг у відповідь забивати більше одного гола, але й Дортмунд упустив кілька добрих моментів. Команди грали досхочу, загальний рахунок ударів – 21:20.

Боруссія завдяки цій перемозі наблизилася до Лейпцига, що йде четвертим, на відстань трьох очок. Втім, нагадаємо, місцю Жовто-чорних у Лізі чемпіонів уже ніщо не загрожує.

Аугсбург зазнав четвертої поразки у п’яти матчах, проте залишається претендентом на місце в єврокубках. Від сьомої позиції, яку займав Гоффенхайм, команда Єсса Торупа відстає всього на один пункт.