Дубль Левандовські: "Барселона" з новим тренером обіграла ...

Барселона

"Барселона" на виїзді обіграла "Валенсію" в матчі першого туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25. Поєдинок на стадіоні "Месталья" завершився з рахунком 1:2.

Наприкінці першого тайму команди обмінялися голами. На 44-й хвилині Уго Дуро вивів "кажанів" вперед, але 45+5-й хвилині Роберт Левандовські зрівняв рахунок, замкнувши простріл 17-річного Ламіна Ямаля.

На початку другого тайму Левандовські оформив дубль – польський форвард на 49-й хвилині реалізував пенальті. Відігратися "Валенсія" вже не зуміла.

Огляд матчу "Валенсія" – "Барселона"

Зазначимо, що це був перший офіційний матч "Барселони" під керівництвом Гансі Фліка, який наприкінці травня замінив на посаді головного тренера Хаві Ернандеса.

У наступному турі чемпіонату Іспанії "синьо-гранатові" 24 серпня приймуть "Атлетик" Більбао. Днем раніше "кажани" на виїзді позмагаються із "Сельтою".

"Жирона" без Циганкова стартувала в Ла Лізі нічиєю проти майбутнього суперника "Кривбаса" (відео)

Гол Роналду не допоміг: "Аль-Наср" зазнав розгромної поразки у фіналі Суперкубка Саудівської Аравії

"Динамо" пропустило на 42-й секунді, але здобуло вольову перемогу над "Карпатами" в УПЛ (відео)