"Манчестер Юнайтед" вирвав перемогу над "Астон Віллою" в ...

Астон Вилла – Манчестер Юнайтед

Гол Скотта Мактомінея приніс "червоним дияволам" три очки в непростому поєдинку.

"Манчестер Юнайтед" обіграв "Астон Віллу" в центральному матчі 24-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ). Поєдинок на стадіоні "Вілла Парк" у Бірмінгемі завершився з рахунком 1:2.

Першими в цій зустрічі забили гості – на 17-й хвилині Расмус Гейлунн вивів "манкуніанців" вперед. Асист до свого активу заніс Гаррі Магвайр.

У другому таймі "левам" вдалося відігратися – на 67-й хвилині влучного удару завдав Дуглас Луїз.

Проте наприкінці гри "червоні дияволи" зуміли вирвати перемогу. Вирішальний гол на 86-й хвилині забив Скотт Мактоміней після передачі Діогу Далота.

Огляд матчу "Астон Вілла" – "Манчестер Юнайтед"

Після цієї перемоги "Манчестер Юнайтед" (41 бал) залишився на шостому місці в АПЛ. "Астон Вілла" (46 очок) розташовується на п'ятій позиції.

У наступному турі підопічні Еріка тен Гага 18 лютого на виїзді зустрінуться з "Лутоном", а команда Унаї Емері днем раніше в гостях зіграє проти "Фулгема".

"Арсенал" без Зінченка познущався з "Вест Гема" та наздогнав "Манчестер Сіті" в АПЛ (відео)

"Ліверпуль" розібрався з аутсайдером і повернувся на перше місце в АПЛ (відео)

АПЛ: Ярмолюк допоміг "Брентфорду" здобути перемогу, "Борнмут" із Забарним зазнав поразки (відео)