Арсенал із Зінченком вирвав нічию у Саутгемптона в ...

Арсенал зіграв унічию із Саутгемптоном у домашньому матчі 32-го туру Англійської Прем’єр-ліги – 3:3.

Гості відкрили рахунок уже на першій хвилині, відзначився Карлос Алькарас. Аргентинець згодом віддав гольовий пас на Тео Волкотта.

Каноніри змогли відіграти один м’яч у першому таймі. Однак після перерви Дує Чалета-Цар після розіграшу кутового знову довів перевагу гостей до двох м’ячів.

Наприкінці поєдинку Мартін Едегор знову скоротив відставання Арсеналу до мінімуму. А за дві хвилини Букайо Сака зрівняв рахунок, зігравши на добиванні.

У складі Арсеналу з перших хвилин вийшов захисник Олександр Зінченко. Українець заробив жовту картку наприкінці першого тайму. На 72-й хвилині його замінив Едвард Нкетіа.

Арсенал продовжує лідирувати в АПЛ, набравши 75 балів. Перевага над Манчестер Сіті складає п’ять очок, причому Каноніри зіграли на два матчі більше. Саутгемптон залишається на останньому місці в АПЛ, маючи 24 очки.

У наступному матчі Арсенал зіграє із Ман Сіті 26 квітня. Саутгемптон прийматиме Борнмут 27 квітня.

АПЛ. 32-й тур

Арсенал – Саутгемптон – 3:3 (1:2)

Голи: Мартінеллі, 20, Едегор, 88, Сака, 90 – Алькарас, 1, Волкотт, 14, Чалета-Цар, 66

Добавьте «sportarena.com» в свои избранные источники Google News (просто нажмите звездочку)

Источник: Sportarena.com

Рейтинг записи: 12345