"Арсенал" із Зінченком спіткнувся у грі з аутсайдером АПЛ ...

Арсенал – Саутгемптон

Лондонці врятувалися від сенсаційної поразки, забивши два м'ячі на останніх хвилинах.

"Арсенал" українця Олександра Зінченка зіграв унічию із "Саутгемптоном" у домашньому матчі 32-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) – 3:3.

Гості відкрили рахунок уже на першій хвилині, коли Карлос Алькарас точно пробив у кут воріт "гармашів" після неточної передачі голкіпера "Арсенала" Аарона Ремсдейла.

На 14-й хвилині "святі" подвоїли свою перевагу – Алькарас асистував колишньому гравцю "канонірів" Тео Волкотту.

На 20-й хвилині господарі скоротили відставання зусиллями Габріела Мартінеллі.

Однак після перерви "Саутгемптон" утретє вразив ворота лондонського клубу. На 66-й хвилині влучного удару після розіграшу кутового завдав Дує Чалета-Цар.

Підопічні Мікеля Артети врятувалися від поразки наприкінці зустрічі. На 88-й хвилині забив Мартін Едегор, а на 90-й нічию "канонірам" приніс Букайо Сака.

Зазначимо, що Зінченко вийшов на поле у стартовому складі та провів на полі 72 хвилини, після чого українця замінив Едді Нкетіа. У компенсований до першого тайму час Олександр заробив жовту картку.

Огляд матчу

"Арсенал" (75 очок) продовжує лідирувати в АПЛ. Перевага "гармашів" над "Манчестер Сіті", який має дві гри в запасі, становить п'ять балів. "Саутгемптон" (24 пункти) йде на останній позиції.

У наступному турі Зінченко та Ко 26 квітня на виїзді битимуться з "Манчестер Сіті". Своєю чергою, "святі" 27 квітня приймуть "Борнмут" українського оборонця Іллі Забарного.