Лондон – червоний: "Арсенал" із Зінченком розібрався з "Челсі ...

Арсенал – Челсі

Українське дербі Лондона завершилося на користь Зінченка та Ко.

"Арсенал" на домашній арені переміг "Челсі" в заключному матчі 34-го туру англійської Прем'єр-ліги (АПЛ) – 3:1.

У першому таймі "каноніри" тричі вразили ворота принципового суперника. Дубль оформив Мартін Едегор, який двічі відзначився після передач Граніта Джаки.

Ще один м'яч забив Габріел Жезус, який з близької відстані проштовхнув м'яч у сітку воріт Кепи Аррісабалаги після метушні в штрафному майданчику "пенсіонерів".

У другій половині зустрічі команда Френка Лемпарда відквитала один гол. На 65-й хвилині Ноні Мадуеке скоротив відставання "синіх", скориставшись пасом Матео Ковачича.

Однак на щось більше сил у "Челсі" вже не вистачило. Підопічні Мікеля Артети впевнено довели справу до цілком логічної перемоги.

Зазначимо, що український захисник "Арсенала" Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі та провів на полі 73 хвилини, після чого його замінив Кіран Тірні. А ось інший наш співвітчизник – вінгер "Челсі" Михайло Мудрик розпочав матч у запасі та вийшов грати на 71-й хвилині замість Рахіма Стерлінга.

"Арсенал" (78 очок) повернувся на перше місце в АПЛ, обійшовши "Манчестер Сіті" (76 балів). Однак "городяни" мають дві гри в запасі. "Челсі" йде на 12-й позиції, маючи у своєму активі 39 залікових пунктів.

У наступному турі "каноніри" 7 травня на виїзді зіграють із "Ньюкаслом". Днем раніше "сині" завітають у гості до "Борнмута" ще одного українця Іллі Забарного.

Божевільний сюжет: "Ліверпуль" у надрезультативному матчі-трилері вирвав перемогу в "Тоттенгема"

"Манчестер Сіті" відібрав у "Арсенала" лідерство в АПЛ – Голанд повторив історичний рекорд

"Барселона" в більшості дотиснула фіналіста Кубка Іспанії в поєдинку Примери (відео)