Евертон Миколенка переміг Іпсвіч, Борнмут Забарного здолав ...

2 днi тому
АПЛ

У суботу, 19 жовтня, матчем Тоттенгем – Вест Гем стартував 8 тур Англійської Прем'єр-ліги сезону-2024/25.

Зустріч завершилася впевненою перемого "шпор" з рахунком 4:1. В іншому матчі Брентфорд Єгора Ярмолюка програв Манчестер Юнайтед. Українець з'явився на полі на 75-й хвилині зустрічі, однак результативними діями не відзначився.

Водночас Евертон Віталія Миколенка з українцем у старті не мав проблем із Іпсвічем. В інших поєдинкам Астон Вілла перемогла Фулгем, Саутгемптон виграючи 2:0, програв Лестеру, а Брайтон переміг Ньюкасл.

У заключному матчі ігрового дня Борнмут у більшості здолав Арсенал. Захисник "вишень" Ілля Забарний вийшов у старті та зіграв увесь поєдинок. Лондонський клуб грав удесятьох після вилучення Саліба на 30-й хвилині зустрічі.

Чемпіонат Англії – АПЛ
19 жовтня, 8 тур

Тоттенгем – Вест Гем 4:1 (1:1)

Голи: 0:1 – 18 Кудус, 1:1 –36 Кулушевський, 2:1 – 53 Біссума, 3:1 – 55 Тодібо (аг), 4:1 – 60 Сон Хин Мін

Вилучення: 86 – Кудус

Фулгем – Астон Вілла 1:3 (1:1)

Голи: 1:0 – 5 Хіменес, 1:1 – 9 Роджер, 1:2 – 59 Воткінс, 1:3 – 69 Діоп (аг)

Вилучення: 64 – Андерсен, 90+3 – Філоджен-Бідас

Іпсвіч – Евертон 0:2 (0:2)

Голи: 0:1 – 17 Ндіає, 0:2 – 40 Кін

Саутгемптон – Лестер 2:3 (2:0)

Голи: 1:0 – 8 Арчер, 2:0 – 28 Арібо, 2:1 – 65 Буанонотте, 2:2 – 74 Варді, 2:3 – 90+8 Аю

Вилучення: 73 – Фрейзер

Манчестер Юнайтед – Брентфорд 2:1 (0:1)

Голи: 0:1 – 45+5 Піннок, 1:1 – 47 Гарначо, 2:1 – 62 Гейлунн

Ньюкасл – Брайтон 0:1 (0:1)

Гол: 0:1 – 35 Велбек

Борнмут – Арсенал 2:0 (0:0)

Голи: 1:0 – 70 Крісті, 2:0 – 79 Клюйверт (пен)

Вилучення: 30 – Саліба

Нагадаємо, у 7 турі Астон Вілла та Манчестер Юнайтед розписали нульову нічию, а Челсі не зміг дотиснути Ноттінгем Форест. З 78-ї хвилину команда Енцо Марески грала в більшості, але не змогла реалізувати кількісну перевагу. Михайло Мудрик вийшов на поле на початку компенсованого часу.